Ana Sayfa » Müzik » 2016’nın İnenleri, Çıkanları ve Dibe Vuranları!..

2016’nın İnenleri, Çıkanları ve Dibe Vuranları!..

oduller-reklam-banner

2017’ye günler kala bütün bir yıla baktığımızda inenler,çıkanlar ve dibe vuranlar listesi artık kendini gösterdi! İşte o liste…

Gülben Ergen: 2016 O’nun için her bakımdan kötü geçti. Ne bir şarkısıyla, ne de bir dizi ya da filmiyle anıldı. Varsa, yoksa boşanma olayları ve ayrıldığı eşinin kafa karıştıran açıklamaları!.. Yılın son günlerinde de skandal sayılabilecek olaylarla gündeme gelen Gülben Ergen!

Muazzez Ersoy: Sanat hayatında son yıllarda yaşadığı büyük düşüşe 2016’da çıkardığı ve son derece başarısız olan Pop albümüyle adeta son noktayı koyan Muazzez Ersoy…

ÇIKANLAR:

Kalben: Öyle kalpten okudu ki Kalben… 2016’da kalpleri fethetti. Müziğe bambaşka bir ruh getirdi ve çıkanlar listemizde  yer almayı hak etti.

Polat Yağcı: Hep müzik ve sanatçılar peşinde koşarken görmeye alıştığımız ünlü müzik yapımcısı Polat Yağcı, 15 Temmuz darbe girişiminden sonra işi gücü bırakıp ülkesi için savaşan insanlardan biri oldu ve müzik camiasından her kesimi bir araya getirerek(ki bu konuda Mehmet Akbay’dan Samsun Demir’e, Deniz Erdem’e kadar camiadan çok destek gördü) bu listede yer almayı hak etti.

DİBE VURANLAR:

Ayşe Hatun Önal: Parlayacak, daha da iyi olacak derken; yanlış ekip, yanlış seçimlerle 2016’da adeta dibe vurdu. Ayşe Hatun Önal!

Gökhan Özen: Kiralık Aşk’taki şımarıklığı müzik dünyasında yaşayan sanatçılardan Gökhan Özen, özel hayatında da çalkantılı bir döneme girince 2016’nın dibe vuranlar listesine girdi!

Rober Hatemo: Kendine yazık eden isimlerden Rober Hatemo, 2016’da da hiç varlık gösteremedi. Hatemo, doğal olarak dibe vuranlar listesinde yer aldı!

Işın Karaca: Eskiden sesiyle gündeme gelirdi, şimdi ise sadece özel hayatıyla… Yanlış çalışma arkadaşlarıyla müzikten uzaklaşan ve sadece sevgili olaylarıyla gündeme gelebilen Işın Karaca dibe vuranlar listemizde!

Emir: Tarkan’a rakip geliyor denilirken, açıkçası kendine bile rakip olamadı ve 2016’da iyice dibe vurdu.

Gelişmeleri MüzikOnair’dan takip edebilirsiniz..

Kaynak: UçanKuş

oduller-reklam-banner
● Damla Sayman
Başlıklar