Ana Sayfa » Sosyal » 25 Mayıs Günü İkizler’de Yeniay Meydana Geliyor!..

25 Mayıs Günü İkizler’de Yeniay Meydana Geliyor!..

oduller-reklam-banner
25 Mayıs günü İkizler’de yeniay meydana geliyor!

20~ 31 Mayıs tarihleri arasında zorluktan zevk alarak, gücümüzü abartmaya ve kısasa kısas girebilmeye olanak veriyor. Aynı zamanda kurban olmakla ilişkili ve intikamdan uzak durulması karşılığında büyük başarıları işaret ettiğinden dikkate alınmalı!

Sizler için kısa bir rehber olması açısından bu dikkat çekici Yeniay’ ı yükselenlerinize göre özetledim. Okuduğunuz gündem maddeleri yaşadıklarınızla örtüşmüyorsa, bir sonraki burcun yorumunu okuyun; aradığınızı o yazıda bulacaksınız. Nedeni astrolojik bir teknik.

Yükseleni Koç olanlar; bu dönemde kendini ifade etmek, yazmak, çizmek, eğitim ve iletişim alanlarında daha yaratıcı, daha dikkat çekici ve yapıcı olabilir. Yakın çevre daha destekleyici olabilir.

Yükseleni Boğa olanlar; bu dönemde daha fazla çalışmak, para kazanmak ve kişisel yeteneklerini kullanmak yönünde önemli bir gelişme sürecine giriyor. İşe ve para kazanmaya yönelik konularda fırsatları değerlendirmek gerek.

İkizler‘ de doğmuş ve yükseleni İkizler olanlar; bu dönemde kendilerine odaklanmak, kişisel alanda ilerlemek ve şahsi konularına, örneğin sağlık gibi önem vermek açısından destekleniyor.

Yükseleni Yengeç olanlar; bu dönemle birlikte ruhsal anlamda geliştirici tecrübeler, daha fazla kabullenme ve önce kayıp bile gözükse daha sonra olumlu yöne girebilecek olaylar içinde olabilirler.

Yükseleni Aslan olanlar; bu dönemde sosyal alanda, arkadaşlıklar boyutunda daha eğlenceli ve yaratıcı olabilecekleri imkanlar var, hedeflerine daha fazla odaklanabilirler.

Yükseleni Başak olanlar; bu süreçte iş hayatında ve kişisel açıdan çok önemsediği konularda geleceğe ilerlemek için gereken kararlılığı ortaya koyabilirler.

Yükseleni Terazi olanlar; bu dönemde kendi fikir ve inançlarını ortaya koymak yönünde cesaretlendirilirlerken, eğitim ve uzaklarla ilgili işlerde de ilerleme mümkün.

Yükseleni Akrep olanlar için bu dönemde bazı riskli işler ve kişisel açıdan mesele yaptıkları konularda ilerleme var, ortaklı işler, miras ve finansal işlerde de yeni tecrübeler söz konusu.

Yay‘ da doğmuş ve yükseleni Yay olanlar; evlilikte, ortaklı konular ve anlaşmalarda daha fazla destek ve olumlu bir ilerleme duygusu içindeler.

Yükseleni Oğlak olanlar için bu dönemde iş ve çalışma hayatlarına daha çok odaklanarak, üzerinde uğraşacak çok şey bulabilirler. Hizmet alanında yeni fikirler ve ilerlemeler var.

Yükselen Kova‘ lar için bu süreçte kişisel açıdan önem verilen, hayat enerjisi ve keyif veren konulara, örneğin aşk ve çocuklarla ilgili konulara odaklanmak yararlı olabilir.

Yükselen Balık‘ lar ise bu dönemde ev hayatında, ailevi konularda, toprak ve gayrimenkullere ait alanlarda daha aktif ve daha inşa edici olabilirler.”

Yunus Ayaz | MüzikOnair

oduller-reklam-banner

İlginizi Çekebilir