Ana Sayfa » Etkinlikler » 28 Eylül’de Festtogether’ın Headliner’ı Athena

28 Eylül’de Festtogether’ın Headliner’ı Athena

oduller-reklam-banner

14 Eylül’de Ataşehir’deki DasDas’ta Bob Geldof ve Büyük Ev Ablukada’nın sahne alması ile başlayan Festtogether’ın ikinci ayağı 28 Eylül’de İstanbul’un en gözde organizasyonlarına ev sahipliği yapan KüçükÇiftlik Park’ta gerçekleşecek.

Sahne performansı ile farkını her zaman ortaya koyan Türk rock sahnesinin en güçlü gruplarından Athena, unutulmaz performanslarından birini headliner olduğu Festtogether müzik festivalinde sergileyecek.

İlk albümleri Skalonga’dan (1998) son albümleri Altüst’e (2014) kadar, hit olmuş şarkılarından oluşan geniş repertuvarları ile yine özel bir konser performansına daha imza atacak.

Burada Athena haricinde tüm gün sürecek etkinlikler ile beraber Unkle, Yüzyüzeyken Konuşuruz, Kimbra ve Son Feci Bisiklet’de festivalcilerle buluşacak. İstanbulluları coşkulu bir festival havası ve sosyal fayda odaklı bir gün bekliyor.

Dünyadaki büyük festivaller her yıl toplam 20 bin ton atık üretiyor. Kişi başına 2.8 kilo atık düşüyor. FESTTOGETHER’ın en önemli amacı müziğin birleştirici gücünü kullanarak ekolojik bilinci yükseltmek.

28 Eylül’de Festtogether’ın Headliner’ı Athena28 Eylül’de Festtogether’ın Headliner’ı Athena

oduller-reklam-banner
● Gri Ekran

İlginizi Çekebilir