Ana Sayfa » Radyo » 92.7 Radyo Çanakkale’de Yeni Yayın Dönemi Başlıyor

92.7 Radyo Çanakkale’de Yeni Yayın Dönemi Başlıyor

oduller-reklam-banner

Çanakkale’nin en çok dinlenen radyosu 92.7 Radyo Çanakkale’de yeni yayın dönemi başlıyor.

Bir birinden değerli yayıncıları ile Radyo Çanakkale yeni yayın dönemine, Cumhuriyetimizin 96. kuruluş yıl dönümünde dinleyicilerine merhaba diyecek. İlk program sabah saat 10:00’da sabah programlarının vazgeçilmez ismi Emire Konuk ile 90+1 ile merhaba diyecek.
Ardından Şehrin haylaz çocuğu İhsan Konuk ile Serbest Frekans dinleyicileri ile buluşacak. Tüm ekibi büyük bir heyecan sardığını dile getiren Radyo Çanakkale Yayın sorumlusu İhsan Konuk; “Radyo aşkı farklı ve anlatılması zor bir duygu. Her yayın bizim için ilk yayındır. O mikrofonun karşısınıa geçtiğiniz an zaman bazen durur, bazende çok hızlı akar. Yayınları ile kaliteyi sunan Radyo Çanakkale’de bir çok ilk yaşanacak. Canlı yayın bağlantıları, istek hattı, sizin köşeniz gibi bir çok noktada dinleyenlerimize güzel bir yayın dönemi sunacağız. Bizleri 92.7 frekansından ve www.radyocanakkale.net adresinden dinleyebilirsiniz” ifadelerini kullandı.
7 gün boyunca dopdolu bir yayın listesi hazırladıklarını dile getiren İhsan Konuk; “Her sabah saatler 10.00’ı gösterdiğinde Emire Konuk ile 90+1 programı dinleyenlerimize merhaba diyecek. 90’lı yılların o unutulmaz şarkılarını sizlere sunacak. Ardından ben yine zıpır bir program ile Serbest Frekans ile dinleyicilerimiz ile buluşacağım. Uzun yıllardır değişmeyen temposu ile Kaptan Erkan Müzik Expres ile muhteşem bir müzik yolculuğu sunacak. Türküseverlerin dinlemekten hoşlandığı Ercan Köse ile Gecenin Sesi yine fark yaratacak. Tabi ki Çanakkalelilerin sevdiği isim Duygu’nun Sandığı yine bizleri alıp götürecek. Ama özgün müzikseverlerin programı Şarkılar seni söyler bomba gibi bir konsept ile dinleyicisi ile buluşacak. Bir çok yeni programımız ve programcımız da olacak. Bence dinleyicilerimiz Radyo Çanakkale frekanslarından  ayrılmasınlar” diye konuştu.

92.7 Radyo Çanakkale’de Yeni Yayın Dönemi Başlıyor

oduller-reklam-banner
● Gri Ekran

İlginizi Çekebilir