Ana Sayfa » Müzik » Acun Ilıcalı Hakkında Yorum Yapan Salkım: ‘Bu Saatten Sonra Televizyonla İşim Olmaz’

Acun Ilıcalı Hakkında Yorum Yapan Salkım: ‘Bu Saatten Sonra Televizyonla İşim Olmaz’

oduller-reklam-banner

Yeşim Salkım, geçtiğimiz günlerde Acun Ilıcalı hakkında yaptığı yorumun ardından kendisine gelen eleştirilere sosyal medya hesabı üzerinden paylaştığı bir video ile yanıt verdi.

Ünlü şarkıcı, kısa bir süre önce magazin gündemine oturan Şeyma Subaşı ve Acun Ilıcalı’nın boşanması ve velayet davasıyla ilgili sosyal medyadan yorumda bulunmuştu. Salkım Acun Ilıcalı’yı hedef aldığı konuyla ilgili, “Eee erkek için elde edilince sadece bir malsın burada ikisini de anlatan güzel bir ironi var. Yanlış olan hadi kız cahildi gençti kandı bazı şeylere peki adama ne demeli? Kızı yaşında maşallah ha Ali Ağaoğlu ha Acun.

Ben fark göremiyorum canım aynı hamur aynı fıtrat kimse kusura bakmasın. Ben bir evlilik yaptım hem de normal şartlarda yerlerde süründüm hem kadın hem anne olarak. Bunlara hiçbir şey olmuyor sahi bunları kim koruyor? Bir bu bir de öbürü işte ne kadar kirli o kadar iyi.” ifadelerini kullanmıştı.

Acun Ilıcalı Hakkında Yorum Yapan Salkım: ‘Bu Saatten Sonra Televizyonla İşim Olmaz’

‘Bundan Sonra Televizyonla İşim Olmaz’

Yaptığı yorum üzerine sosyal medyada eleştirilere maruz kalan Salkım, çektiği bir video ile gelen tepkilere yanıt verdi. Ünlü şarkıcı, ‘Ben direkt olarak kimseyi hedef almadım. Kendi şahsi düşüncemi söyledim. Beni iki kız evladım var. Kendimden 7 yaş küçük eşim oldu, o da çocuğumun babasıdır. Ben sadece erkeğin gücü varsa kadına yükleniyorsunuz dedim. Acun Ilıcalı’yı tanımıyorum. Yaşadıkları hayatı onaylamıyorum dedim. Hiç kimsenin beraber olduğu insanla arasında 20-30 yaş fark olmamalıdır. Eğer ki bu ülkede birtakım şeyleri konuşuyorsak bunları da konuşabilmeliyiz. Türk gelenek ve göreneklerine uygun bir şey söyledim. Doğru tektir. Kimseye kinim yok. Kimseyle ticari anlaşmam yok. Ben şarkımı söylerim hiç de işim olmaz televizyonla onla bununla bundan sonra zaten.  ‘

Bu gönderiyi Instagram’da gör

Açıklama

Yeşim Salkım ? (@yesimsalkimofficial)’in paylaştığı bir gönderi ()

oduller-reklam-banner
Ezgi
Başlıklar

İlginizi Çekebilir