Ana Sayfa » Sosyal » Ekran » Acun Ilıcalı’dan “Sahte Hesap” İtirafı!

Acun Ilıcalı’dan “Sahte Hesap” İtirafı!

oduller-reklam-banner

Ünlü medya patronu ve televizyon yüzü Acun Ilıcalı, Instagram’da kırdığı dünya rekorunun ardından Hürriyet’ten Hakan Gence’nin sorularını yanıtladı.

Gence ile samimi bir röportaj gerçekleştiren Acun Ilıcalı, verdiği röportajda anlık 3 milyondan fazla izlenerek kırdığı rekor hakkında “2 milyonu geçeceğimizi tahmin ediyordum. Fakat iki dakikada 3 milyonu geçmek biraz şaşırttı. Ama şunu da gösterdi; eğer isteseydik, o rakam 4-5 milyona da ulaşırdı” diye konuştu.

“SAHTE HESABIM VAR”

Öte yandan son dönemde ünlülerin sahte sosyal medya hesaplarının ortaya çıkmasıyla ilgili Hakan Gence, Ilıcalı’ya “Sosyal medyada fake (gerçek olmayan isimle açılmış) hesabınız var mı?” diye sordu. Instagram’da sahte hesabı olduğunu söyleyen Ilıcalı, bunun sebebini ise şöyle açıkladı:

“Yanlışlıkla birini ‘like’lamak gibi olaylar yaşamak istemiyorum. Bir de üstüne bunlar haber olursa “Yanlışlıkla beğendim” de diyemiyorsun. Ayrıca sürat gibi konularda ekstrem paylaşımlar yapan sayfaları takip ediyorum. O sayfalardaki paylaşımlara bakıp kendimi kontrol edebilirim ama başkasına örnek olmak istemem.”

Röportajın tamamını okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

oduller-reklam-banner
● haberalani

İlginizi Çekebilir