Ana Sayfa » Müzik » Adnan Oktar’dan Muazzez Ersoy’a 150 bin Tl!..

Adnan Oktar’dan Muazzez Ersoy’a 150 bin Tl!..

oduller-reklam-banner

Adnan Oktar’ a yönelik yapılan operasyonun ardından A9 kanalının kutlama gecesinde Muazzez Ersoy ve Muazzez Abacı’ nın Adnan Oktar ile samimi görüntüleri ortaya çıkmıştı. Muazzez Ersoy; “O gece sahneye çıkıp şarkılarımı söyledim her sanatçı gibi… Ve sahne sonrası evime gittim. Bu kişiyi orada tanıdım, orada gördüm. Daha önce hiçbir mekanda bir araya gelmedik. Biz sanatçılar, her gecede sahneye çıkıp şarkımızı söylüyoruz. Kimin ne olduğunu bilemeyiz maalesef.” açıklamasını yaptı. Açıklamaların ardından Türk sanat müziği sanatçısı Onur Akay, “Fahrettin Aslan’ın kemikleri sızlamıştır!” başlıklı yazısında Ersoy ve Abacı’yı eleştirerek şunları ifade etti:

”Abacı ve Ersoy, sahne programı teklifi geldiğinde ve A9 TV’nin gecesi olduğunu duyduklarında, bu teklifi reddetmeleri gerekirdi. Şu anda Maksim açık olsa ve rahmetli Fahrettin Aslan yaşasaydı, bir daha sizi Maksim’in kapısından içeri alır mıydı? Sizin Aslan’dan hiç tokat yemediğinizi biliyorum ama assolistlere attığı tokatlarla ünlü gazino patronundan, tokadı yer miydiniz acaba?

Adnan Oktar’ın 90’lı yıllardan bu yana yaptığı iğrençlikleri Türkiye biliyor, bizim adaşlar Oktar’ın ne olduğunu bilmiyor!”

Geceye katılan başka bir ünlü ile konuştuğunu belirten Akay, Ersoy’un 150 bin, Abacı’nın ise 100 bin aldığını iddia etti.

Onur Akay’ın yazısı: http://www.onurakay.com.tr/fahrettin-aslanin-kemikleri-sizlamistir-makale,153.html

oduller-reklam-banner
● Misafir
Başlıklar

İlginizi Çekebilir