Ana Sayfa » Keyif » Ağustos Ayının En İyi Mekanları!..

Ağustos Ayının En İyi Mekanları!..

oduller-reklam-banner

1- Antalya – 7Mehmet Restaurant
Restaurant sözcüğü bizim için mükemmel bir lezzet yolculuğunun adıdıdır.
7Mehmet Restaurant geleneksel tatları yeniliklerle biçimleyen bir öncü restauranttır.
7 Mehmet Restaurant, Antalya’da doğmuş ve şöhreti dünyaya ulaşmış bir alınyazı efsanesinin adıdır.
7 Mehmet Restaurant, dünyanın en özel lezzetlerini dünyanın en güzel manzarasıyla sunan eşsiz bir restauranttır.
7 Mehmet Restaurant, mevsiminde çıkan sebze ve meyvelerin mevsiminde lezzete dönüştüğü doğal bir restauranttır.
7 Mehmet Restaurant, deneyimli kadrosu ile tüm müşterilerini evlerinde hissedecekleri ortamı sunan dünyanın en samimi restaurantıdır.
7 Mehmet Restaurant, Antalya’nın dağlarının yaylalarının, tarlalarının organik ürünlerinin geleneksel yöntemlerle müşterierine sunan bir sağlık restaurantıdır.
7 Mehmet Restaurant, üç kuşaktır ülkemizin seçkin sanatçılarının, siyasetçilerinin, iş adamlarının övgüleri ile taçlandırılmış ve zirvedeki yerini onurla koruyan lider bir restauranttır.

Ağustos Ayının En İyi Mekanları!..

2-Antalya – Arma Restaurant

Club Arma Antalya yat limanına hakim konumu ve tüm Akdeniz’i kucaklayan panoraması ile gündüzü ayrı,gecesi ayrı güzel Antalya klasiği olmuş bir mekandır. Club Arma 19.yüzyıl sonlarında İtalyanlar tarafından inşa edilmiş bir süre gazhane olarak kullanılmış daha sonrasındaki yıllarda un değirmenine, un deposu olarak hizmet vermiştir.

Club Arma’nın mimari özelliklerine gelince,mekanı taşıyan sütunları oluşturan taşlar özgün Antalya taşlarından,kemerdeki tuğlalarla İtalyan orjinalidir. Club Arma 2004 yılından itibaren “ANTALYA BALIK A.Ş” bünyesinde hizmet vermektedir.

Ağustos Ayının En İyi Mekanları!..

3- Bodrum – Mimoza Restaurant

Gümüşlük’teki Mimoza Balık Restoran, alternatifi olmayan bir Bodrum klasiği…

Dünyanın en güzel yerlerinden biri, cennet gibi olan mekanın öyle büyülü bir ortama sahiptir ki gidenler kendini rüyada gibi hisseder.

Ağustos Ayının En İyi Mekanları!..

4- Bodrum – Mufla Restaurant

Eski bir balıkçıdan keyifli bambaşka bir mekana dönüşen Mufla’nın Türk, Akdeniz, Girit mutfağından sunduğu farklı lezzetleri gelenler tarafından çok beğeniliyor. Mekanın öne çıkan spesiyalleri havyarlı patates, portakallı enginar, kırmızı soğan turşulu ciğer ve tabii ki mekana adını veren Mufla Tava.

Ağustos Ayının En İyi Mekanları!..

5- Çeşme – Balıkçı Niyazi

1974 yılında kurulan, dört kuşaktır süregelen aile işletmesi “Balıkçı Niyazi” Alaçatı Port Marina’da müşterilerine unutamayacakları bir lezzet deneyimi sunuyor.
Ege’nin en önemli değeri zeytinyağı ve zeytinyağlı geleneksel mezeleri, bölgeden çıkan karides, kalamar, barbun, trança gibi eşsiz deniz ürünleri ile buluşturan Balıkçı Niyazi’nin en önemli amacı; sahip olduğumuz bu doğal lezzetleri ve balığı en yalın hali ile misafirlere sunan pişirme yöntemlerini geleceğe taşımak.

Ağustos Ayının En İyi Mekanları!..

oduller-reklam-banner
Başlıklar

İlginizi Çekebilir