Ana Sayfa » Yazarlar » Tilki » Ahu Tuğba’nın Gündemde Kalma Entrikaları!..

Ahu Tuğba’nın Gündemde Kalma Entrikaları!..

oduller-reklam-banner

Ahu Tuğba’nın Gündemde Kalma Entrikaları!..

Ahu Tuğba’nın yıllardır gündemde kalma entrikaları bitmedi.

Daha önce de hatırladığınız gibi Seda Sayan’ın programında kızı Anjelik’i çıkarmış, darp edildiğine dair günlerce hatta aylarca ekranı meşgul etmişti. Makyaj yapıp süsleyip kızı ekrana o halde çıkarmıştı.

Yapılan bu pr çalışması sonucunda ne oyunculuk teklifi ne modellik teklifi ne de herhangi başka bir teklif gelmişti. Ne Ahu Tuğba’nın kızı olması ne de isminin Anjelik olması onun pr çalışmasını başarılı kılmıştı.

Yine başka bir programda Ahu Tuğba, kızının güzelliğiyle alakalı günlerce programlarda konuşup kızının bir yerlere gelmesi için elinden geleni yapmıştı ama yeniden başarısız olmuştu.

Ahu Tuğba’nın Miami’de arkadaşının evinde kalan kızı iddialara göre aslında kaybolmamış! Ahu Tuğba’nın bunu bildiği halde kızının ekranlara çıkıp kaybolduğuna dair gözyaşları dökmesi Ahu Tuğba’nın yeni bir pr çalışması. Ahu Tuğba’nın kızını gündeme getirme çabası içerisinde olduğu sağlam bir kaynak tarafından tarafımıza iletilmiştir.

Ahu Tuğba şu anda bu yazıyı bir yerlerden okuyorsa kendisini eminim büyük bir korku sarmıştır.

Bir insan evladını gündeme gelmek için pr çalışmasında kullanıyorsa her ne kadar “sanatçıyım” da dese ne olursa olsun anneliğin ne kadar kutsal olduğunu bir kez daha hatırlatmak isteriz.

Sayın Ahu Tuğba inan ki Türkiye’de pr çalışmalarını artık kimse yutmuyor!

Tilki | MüzikOnair

oduller-reklam-banner

İlginizi Çekebilir