Ana Sayfa » Radyo » ALEM FM’DEN “YARINLARIMIZA EL UZATALIM” PROJESİ

ALEM FM’DEN “YARINLARIMIZA EL UZATALIM” PROJESİ

oduller-reklam-banner

Alem FM sponsorluğunda Plato Meslek Yüksekokulu El Uzat Kulübü sorumlularından Gülcan Kandemir Sağan ile Macide Yıldırım tarafından hayata geçirilen “Yarınlarımıza El Uzatalım” projesi, Türkiye’de ihtiyaç sahibi olarak belirlenen 1000 okulun kırtasiyeden kıyafet yardımına kadar tüm ihtiyaçlarını karşılıyor.

Öncelikli olarak  Mardin, Batman, Van ve Diyarbakır’da toplam 11 okul ile başlayan projede, Alem FM ve Türkmedya ailesinin de desteğiyle yıl sonuna kadar toplam 1000 köy okuluna ulaşılması planlanıyor. Alem FM programcılarının da bizzat katıldığı bu yardım kampanyasında, köy okullarının iç ve dış boyaları projeye destek verenler ile köy halkı tarafından hep bir elden yapılıyor. Minik yürekler, okullarına yapılan yardımlarla daha iyi şartlarda eğitim görme fırsatı elde ediyor, köylerine kapılarına kadar gelen yardımlarla keyifli bir gün geçiriyorlar.

Birçok ünlü sanatçının desteklediği “Yarınlarımıza El Uzatalım” sosyal sorumluluk projesine destek olmak isteyen herkesin yardımlarını Zeynep Eryiğit adına Alem FM’e göndermeleri gerekmektedir. Alem FM’in de içinde bulunduğu Türkmedya binasından toplanan tüm yardımlar, belirlenen köy okullarına gönderiliyor olacak. Peki sadece kıyafet ve kırtasiye yardımı mı yapabiliriz? Aslında hikaye, TEOG, LYS-LGS kitapları, A4 kağıtları, yazıcı, spor malzemeleri (basketbol-futbol topları), temizlik malzemeleri, ecza dolabı, ilkyardım malzemeleri, okul iç-dış boyası için iç-dış cephe boyaları gibi birçok ürüne ihtiyaç bulunduğundan yarınlarımıza şekil verecek çocuklarımız için gelecek her yardımı kabul ediyoruz.

Hadi siz de yarınlarımıza el uzatın!

Alem FM ve Yarınlarımıza El Uzatalım Ekibi Ne Zaman, Nerde?
16 Mart – Bursa
17 Mart – Balıkesir
29 Mart – Afyon
6-7 Nisan – Konya
8 Nisan – Isparta
9 Nisan – Burdur
16 Nisan – 20 Mayıs – Siirt, Batman, Muş, Gaziantep, Urfa ve diğer doğu illeri

ALEM FM’DEN “YARINLARIMIZA EL UZATALIM” PROJESİ ALEM FM’DEN “YARINLARIMIZA EL UZATALIM” PROJESİ ALEM FM’DEN “YARINLARIMIZA EL UZATALIM” PROJESİ ALEM FM’DEN “YARINLARIMIZA EL UZATALIM” PROJESİ

oduller-reklam-banner
● MüzikOnair
Başlıklar

İlginizi Çekebilir