Ana Sayfa » Müzik » Aleyna Tilki’den İtiraf: ‘İnsanların Kalıplarına Göre Hareket Ettim’

Aleyna Tilki’den İtiraf: ‘İnsanların Kalıplarına Göre Hareket Ettim’

oduller-reklam-banner

Aleyna Tilki’nin aşkın markası Cornetto için hazırladığı yaz şarkısı “Nasılsın Aşkta?” klibi yayınlandığı günden bu yana 60 milyondan fazla izlendi. Hem Türkiye’de hem dünyada müzik listelerinde rekorlar kıran klibin çekimleri esnasında Aleyna Tilki, hakkında merak edilen soruları cevapladı.

Ünlü popçu, ‘Nasılsın Aşkta?’ şarkısında yer alan rap kısım ile ilgili, ‘Ben zaten popstarım. Popüler olan şeyi yapmam lazım diye düşünüyorum. Gerçekten hissettim ve söyledim’ dedi.

Şarkıyı Sezen Aksu’nun stüdyosunda 4 saatte yazdığını söyleyen Aleyna Tilki, ‘Sezen Aksu benim aşkım. Onunla gizli görüşüyoruz’ dedi. Selda Bağcan’a hayranlığı ile bilinen Tilki, idollerini sıralarken; Selda Bağcan, Yıldız Tilbe ve Sezen Aksu gibi isimlerin altını çizdi.

‘İnsanların Kalıplarına Göre Hareket Ettim’

İlk şarkısını 16 yaşında çıkaran popçu, ’19 yaşındasın. Geriye dönüp baktığında kendinde nasıl bir değişim görüyorsun? sorusuna verdiği yanıtla dikkat çekti.

Aleyna Tilki, ’16 yaşında yaptığım Cevapsız Çınlama klibini uzun süre izlememiştim. Diyorum ki çok küçükmüşüm. Artık kendimi biraz daha abla görüyorum. O yaşlarımı tecrübesiz buluyorum.

Artık gerçek Aleyna’yı insanlar görmeye başlıyor. İnsanların beni tanımaları için onların kalıplarına göre hareket ettim. Şimdi biraz kendi kalıplarıma göre hareket ediyorum.’ açıklamasında bulundu.

Aleyna Tilki –  Nasılsın Aşkta?

 

oduller-reklam-banner
Ezgi
Başlıklar

İlginizi Çekebilir