Ana Sayfa » Müzik » Ali Eyüboğlu’ndan Ayşe Hatun Önal’a Cevap Var!.. “Şeref ve Namusla Oynamak…”

Ali Eyüboğlu’ndan Ayşe Hatun Önal’a Cevap Var!.. “Şeref ve Namusla Oynamak…”

oduller-reklam-banner

Dün şarkıcı Ayşe Hatun Önal ve Milliyet yazarı Ali Eyüboğlu hakkında çıkan haberler gündeme bomba gibi düştü.

İddialara göre ‘Selam Dengesiz’ isimli albümünü çıkartan  Ayşe Hatun Önal ile Ali Eyüboğlu röportaj yapmak istemiş fakat Ayşe Hatun Önal’a ulaşamayan Ali Eyüboğlu Önal’ın albüm çıkarttığı firmanın iletişim danışmanını arayarak, “Ayşe telefonlarımı açmazsa onun kriminal dosyalarını ortaya çıkartırım” gibi sözler sarf etmişti.

Ayşe Hatun Önal, kendisine hakaret edip şantaj yaptığını iddia ettiği Milliyet köşe yazar Ali Eyüboğlu ile adliyelik oldu. “Kriminal dosyalarını ortaya çıkartırım” diyerek Ayşe Hatun Önal’ı tehdit ettiği öne sürülen Ali Eyüboğlu hakkında iddianame düzenlendi.

Çıkan haberler sonrası Ali Eyüboğlu Beyaz TV’de Söylemezsem Olmaz programına bağlanarak açıklama yaptı.

Ali Eyüboğlu; “Ayşe Hatun Önal’ın yaptığı bir röportajda ‘müzik piyasasına ben yön veryorum’ demesi üzerine ben de ‘sen yön veriyorsan müzik piyasasına Sezen Aksu, Orhan Gencebay gibi üstatlara ayıp edersin’ dedim.

Bu sözlerimden sonra Ayşe Hatun Önal Radyo Müzik stüdyolarında Meltem Çayırezmez’in  konuğu olduğu programda benim için ‘Ali Eyüboğlu boş boş konuşuyor. Ali de sayfa doldurma meraklısı olduğu için röportajı okumaya tenezzül etmemiş belli ki, habersiz de kaldıysa piyasada böyle bir şey yaratmaya çalıştı. Piyasa da onu tanıdığı için diğer basından arkadaşlar çok fazla bir şey yapmadılar zaten. Söylemek isteyip söyleyemediğin şeyler boğaz çakrasını kapatır. O da çeşitli hastalıklara sebep olur. Bana bu şekilde terbiyesizlik yaptıysa onun cevabını bir yerde vermem gerekir’ dedi.

Ben röportaj yapmıyorum, oluşturulan iddianamede şantaj ve hakaret suçu yer alıyor, iddianamede ‘twitterda onun aleyhine paylaşım yapacağım’ demişim, ben öyle bir paylaşım asla yapmadım, adalet elbet yerini bulacak, insanın şerefi ve namusu ile oynamak bu kadar kolay değildir, şantaj olabilmesi için kişini elinde bir şey olmalıdır, ben Ayşe Hatun Önal’ı hiç bir zaman aramadım kayıtlara bakabiliriz. Gerçekler ortaya çıkınca onlara özür dileteceğim” dedi.

Gelişmeleri Müzikonair’dan takip edebilirsiniz!..

oduller-reklam-banner
Başlıklar

İlginizi Çekebilir