Ana Sayfa » Müzik » Alihan Aydınlıoğlu- Bir Var Bir Yok Klibiyle Yayında!..

Alihan Aydınlıoğlu- Bir Var Bir Yok Klibiyle Yayında!..

oduller-reklam-banner

Alihan Aydınlıoğlu’nun söz ve müziğini kendisine ait olan ‘’ Bir Var Bir Yok ‘’ şarkısı Kınay Production- Starlight etiketiyle tüm digital platformlarda yerini aldı!

6 yıldır söz ve müzik yazarlığı yapan sanatçı ilk çalışmasını yayınladı. Yazdığı sözleri, uzun zamandır kutusunda bekleten sanatçı Aydınlıoğlu ‘’ Bir Var Bir Yok ‘’ şarkısının kendisine uğur getireceğini düşünüp ilk single olarak yayınlamaya karar verdi.

Bir Var Bir Yok şarkısını farklı sesiyle birleştirerek yorumlayan Alihan Aydınoğlu dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Alihan Aydınoğlu alternatif Pop alanında yükselmeye devam ederken kendi eserlerini üretip sevenleriyle buluşturmaya devam edecek .

Gelecek zamanda hedeflediği yol ise kendine ait bestelerini , kendi yorumuyla birleştirerek, dinleyenlerin sevgisini toplamak , müzik piyasasında yaptığı müzik ile anılarak, halkın beğenisine sunmak istiyor.

Müzik adına yapacağı kalbe dokunan tüm eserleri doğru zamanda Kınay Production – Starlight ortaklığıyla insanlara sunacağını ifade etti .

oduller-reklam-banner
Ezgi
Başlıklar

İlginizi Çekebilir