Ana Sayfa » Müzik » Alişan Konser Ücretini Şehit Ailelerine Bağışladı

Alişan Konser Ücretini Şehit Ailelerine Bağışladı

oduller-reklam-banner

Alişan Konser Ücretini Şehit Ailelerine Bağışladı

Feshane’de düzenlenen 6.Zeruj Fest Alışveriş Festivalinde Alişan ve Özlem Yıldız kadınlardan büyük  ilgi vardı.

Son dönemlerde yaşanan terör olayları ile birlik ve beraberlik mesajları veren sanatçı, herkesin üzerine düşeni yapması gerektiğini de söyledi. Konserini iptal eden Alişan kadın hayranları ile imza günü olarak kucaklaştı. Alişan “Türk,Kürt,Laz hepimiz kardeşiz bu ülkenin bir bütünüyüz bunu hiç kimse bozamaz” diyerek hayranlarına barış mesajı verdi.

ALİŞAN’A KADINLARDAN ÇEYİZ  SÖZÜ

İmza etkinliği sonrası ev hanımlarının el emeği göz nuru hazırladığı bir birinden farklı ürünlerin olduğu stantları gezen Alişan bol bol imza verirken hayranları ile de fotoğraf çektirmeyi ihmal etmedi. Kadınlar Alişan’a 2016 da evlenirse bütün çeyizini hazırlamak için söz verdiler.

Sunuculuğunu Şenol ve Bircan İpek çiftinin üstlendiği 6.Zeruj Fest kapsamında gerçekleşen alışveriş etkinliğinin hem bayram hem de okul öncesine denk gelmesi ile yaklaşık 60 bin kadının ziyaret ettiği festivalde adeta izdiham yaşandı.

ÖZLEM YILDIZ Selfie rekoru kırdı.

Defile sonrasında halkın yoğun ilgisiyle karşılaşan ünlü sunucu ve model  Özlem Yıldız hayranlarıyla 2 saat boyunca  selfie çektirdi.

Girişimci ev kadınlarının 6.sını düzenlediği Zeruj Fest Alışveriş Festivaliinde Alişan rüzgar esti. Hayranlarının yoğun isteği üzerine imza etkinliğinin öncesinde sahnede iki şarkısını seslendiren ünlü şarkıcı sahneden barış mesajları verdi. Alişan “Türk,Kürt,Laz hepimiz kardeşiz bu ülkenin bir bütünüyüz bunu hiç kimse bozamaz” diyerek hayranlarına barış mesajı verdi. Sonrasında ev hanımlarının el emeği göz nuru hazırladığı bir birinden farklı ürünlerin olduğu stantları gezen Alişan bol bol imza verirken hayranları ile de fotoğraf çektirmeyi ihmal etmedi.

EKRANLARIN SEVİLEN OYUNCUSU POPSTAR ERTUNÇ DA SAHNE ALDI.

Etkinlikte konser veren TRT1 de ayınlanan BABACANDIR dizisinin yakışıklı poprstarı ETUNÇ TUNCER de genç kızların ilgi odağı oldu.

ALİŞAN YENİ SEZONDA YİNE EKRANLARDA

Alişan sahnede hayranlarına müjdeyi verdi. Yeni sezonda Çağla Şıkel ile yeniden ekranlarda olacağını ve televizyondan vazgeçemediğini söyledi. Bu defa sabah programıyla değil kadınlar ve erkeklerden oluşan farklı  bir yarışma programıyla izleyici karşısına çıkacaklarını belirtti. Zeruj Fest Alışveriş Festivali 20 Eylül’e kadar Feshanede ziyaretçilerini bekliyor.

oduller-reklam-banner
● MüzikOnair

İlginizi Çekebilir