Ana Sayfa » Müzik » Arda Turan Skandalında Gözaltı Kararı Çıktı, Polis Arda Turan’ı Arıyor!..

Arda Turan Skandalında Gözaltı Kararı Çıktı, Polis Arda Turan’ı Arıyor!..

oduller-reklam-banner

Geçtiğimiz gece aynı mekanda eğlenen Arda Turan ve Berkay arasında kavga çıktı. Kavganın sebebi ise Turan’ın, Berkay’ın eşi Özlem Ada Şahin’e ‘Evli olmasam seni kaçırmazdım. Çok güzel kızsın.’ dedi. Sonra Arda, eşime yumruk attı.” demesiydi.

Berkay Hastanelik Oldu!

Arda Turan, Özlem Ada Şahin’e bu sözlerde bulununca Berkay ile yumruk yumruğa girdi. Milli futbolcu, ünlü popçuya kafa atarak burnunu kırdı. Yumruk yumruğa kavga sonrasında hastaneye kaldırılan Berkay’ın burnunda 15 kırık meydana geldi.

Arda Turan 15 Kişi İle Hastaneyi Bastı!

Müzik Onair’in edindiği bilgiye göre; Ataköy Memorial Hastane’sine kaldırılan Berkay’ın yanına giden Arda Turan, “Öldür beni, çok pişmanım. Ben öküzlük ettim. Özür dilerim” dediği öğrenildi. Ancak öyle bir detay var ki duyanlara ”Pes artık!” dedirtti. Turan, Berkay’ın yanına elinde silahla ve üstelik 15 kişi ile gitmişti!

Arda’yı Polisler Arıyor!

Olayın ardından kayıplara karışan Arda Turan’a soruşturma başlatıldı. Kaçtığı düşünülen Arda Turan’dan henüz haber alınamazken; Özlem Ada Şahin’in Turan tarafından tacize uğramaktan suç duyurusunda bulunacağı öğrenildi.

Özlem Ada Şahin’den Açıklama!

Özlem Ada Şahin, olayın şokunu hala atlatamazken sosyal medya hesabından açıklamada bulundu. İşte o açıklama;

”Dün Akşam yaşanan durumdan dolayı çok üzgünüm… Eğlenmeye gittiğimiz mekanda bahsi geçen şahsın sözlü ”Çok güzel kadınsın, evli olmasam seni kaçırmazdım.”  tacizine uğradım. Bu duruma eşimin şahit olmasından sonra yaşanan gerginlik, bu şahsın eşime kafa atması ve eşimin burnundan kanlar gelmesiyle biz direkt hastaneye gittik. Yapılan tektikler sonucu eşimin burnunda 15 kırık olduğu anlaşılmıştır. Ve acil ameliyat gerekli olduğu bilgisi bize verilmiştir. Bu konuda üzgün olduğum hemcinsim ve bir bebek bekleyen anne adayının yaşayacakları beni derinden etkilemektedir. Gerekli hukuksal işlemler tarafımızdan başlatılmıştır. Kamuoyu bilgilerine arz ederim.”

Berkay Ameliyat Oldu!

Müzik Onair’in an be an takip ettiği olayda Berkay’ın ameliyattan çıktığı öğrenildi. Özcan Beylan’ın edindiği bilgiye göre 10 gün burnu alçıda kalacak olan ünlü popçunun durumu iyi. Hem adam yaralamaktan hem de tacizden dolayı aranan Arda Turan’ın nerede olduğu ise merak konusu.

Dostları Berkay’ı Yalnız Bırakmadı!

Demet Akalın, Polat Yağcı, Deniz Erdem, Deha ve Fettah Can gibi müzik camiasından bir çok isim Berkay’ı yalnız bırakmadı. Olayı duyan sanatçı dostları soluğu hastanede aldı.

MüzikOnair Editörü Özcan Beylan’dan Açıklama!

Konuyla ilgili MüzikOnair editörü Özcan Beylan yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi :

“Arda Turan, kendi 8 aylık hamile karısı varken, evlenmeden önce Caner Erkin’in eşiyle birlikte olan Berkay’ın şimdiki eşine sarkıntılık ediyor, bu olayı da uyuşturucu satmaktan cezaevine girmeden önce evli Hüsnü Şenlendirici’yle birlikte olan Deniz Seki ve Ali Taran’ı kanserli eşinden ayırıp evlenen Ayşe Özyılmazel şiddetle kınıyor. Konuya nereden bakacağımızı şaşırdık. Berkay’a geçmiş olsun…” dedi.

oduller-reklam-banner
● Misafir
Başlıklar

İlginizi Çekebilir