Ana Sayfa » Keyif » Arda Turan’ın Eşi Sessizliğini Bozdu: ‘Sabrım Birçok Kez Sınansa Da…’

Arda Turan’ın Eşi Sessizliğini Bozdu: ‘Sabrım Birçok Kez Sınansa Da…’

oduller-reklam-banner

Dün magazin gündemine bomba gibi düşen Arda Turan ve Berkay olayının ardından Arda Turan’ın eşi Aslıhan Turan’ın açıklaması merak konusu olmuştu.
Haberlerin giderek sosyal medyada yayılmasının ardından Aslıhan Doğan Turan sessizliğini bozdu.

“KİMSEYE İSTEDİĞİNİ VERMEYECEĞİM”

Doğumuna iki hafta kalan Aslıhan Doğan’a çevrildi. Aslıhan Doğan, Instagram sayfasında konuyla ilgili bir açıklama yayınladı.

“Hiçbir 3. şahsın bana ve aileme zarar verebilecek nitelikte olmadığını bilmenizi isterim” diyen sosyetik güzel, “Yaşanmışlıklarıyla her daim olgunlaşmış bir insan, yetiştirilme şeklinden ötürü aile kavramının ne olduğunu iyi bilen bir evlat, tahmin edilenden çok daha güçlü bir kadın, ve en önemlisi bir anne adayı olarak yazıyorum. İlişkimin ilk gününden evliliğimin bugününe kadar ne kadar saçmalık varsa önüme sunuldu. Farklı amaçlara hizmet eden, beni sosyal platformda eleştirmeyi kendinde hak gören, ve maalesef mutsuzlukla beslenen hazımsız insanlarla karşılaştım. Sabrım bir çok kez denense de bugüne dek kimseye istediğini vermedim. Bugün de vermeyeceğim. Allah’ın izniyle oğlumu kucağıma almama çok az kala, yazılıp çizilen hiçbir şeyin, ve hiçbir 3. şahsın bana ve aileme zarar verebilecek nitelikte olmadığını bilmenizi isterim. Saygılar” ifadelerini kullandı.

İlgili Haber: Arda Turan Skandalında Gözaltı Kararı Çıktı, Polis Arda Turan’ı Arıyor!..

oduller-reklam-banner
Ezgi
Başlıklar

İlginizi Çekebilir