Ana Sayfa » Sosyal » Ekran » Arto’dan Çağla Şikel’e Olay Sözler: ”İnsan Adaplı Olur”

Arto’dan Çağla Şikel’e Olay Sözler: ”İnsan Adaplı Olur”

oduller-reklam-banner

Çağla Şikel’in Youtube kanalında yayınladığı ‘Mini etek ile oturma & kalkma’ konulu videosuna şarkıcı Arto’dan tepki geldi. Ünlü manken ve sunucuyu sert bir dille eleştiren Arto, Çağla Şikel’in geçtiğimiz yıllarda canlı yayında verdiği firikik görüntüsünü hatırlattı.

Arto, Çağla Şikel için ”İnsan adaplı olur. Oturup kalkmasını öğreteceğine televizyonda memelerini 70 milyona göstermemeyi öğretsin” dedi. Sosyal medya hesabı üzerinden firikik görüntüsünü paylaşan Arto, kısa süre sonra bu paylaşımı sildi.

İşte Arto’nun paylaşımında yer alan ifadeler;

”Çağla Şikel oturup kalkmasını öğreteceğine televizyonda memelerini 70 milyona göstermemeyi öğretsin. İnsan adaplı olur. Bir de bunlar oturup kalkma dersleri verir! Bir de bu vardı değil mi? Ak Merkez özel defile haricindeki ‘Tostumu yedim bekliyorum…’ o zaman hangisi evliydi unuttum.

Bu resim ve videosu tüm medya kuruluşlarında vardır ve oradan alınmıştır! Bu mankenimiz vücudunu net olarak gösteren defilelere de çıkmıştır. Dolayısıyla bu resmi ben de herkes gibi rahatlıkla kullandım. Artı kendisi topluma mal olmuş kişidir…”

 

Arto’dan Çağla Şikel’e Olay Sözler: ”İnsan Adaplı Olur”

 

Arto’dan Çağla Şikel’e Olay Sözler: ”İnsan Adaplı Olur”

oduller-reklam-banner
Ezgi

İlginizi Çekebilir