Ana Sayfa » Sosyal » Astroloji » Astrolog Vedat Delek Tarih Verdi! Magazin Dünyası Karışacak…

Astrolog Vedat Delek Tarih Verdi! Magazin Dünyası Karışacak…

oduller-reklam-banner

2020 yılı kehanetlerini  rap şarkısı eşliğinde astroloji takipçileriyle paylaşan ve yaptığı kehanetler ile dikkatleri üzerine çeken Astrolog Vedat Delek Müzik Onair Instagram hesabından şok eden açıklamalarda bulundu.

Her Pazar Cüneyt Diktaş ile yaptığı canlı yayın sohbetlerinde ünlülerin Astroloji uzmanı Vedat Delek yine çok konuşulacak tahminlerde bulundu.

Sosyal Medya Fenomenlerini Büyük Sınavlar Bekliyor

Vedat Delek, özellikle 12 Mayıs ve 26 Haziran tarihleri arasında magazin dünyasında unutulmayacak olayların yaşanacağını dile getirdi. Delek şöyle devam etti;

”Bu dönemde öyle şaşırtıcı olaylara tanık olacağız ki hiç ummadığımız ünlülerin gizli kalmış sırları ortalığa çıkacak. ayrılıklar eski aşkların tekrar barışması skandal ilişkiler cinsellik ile ilgili konularda olaylar gündem yaratacak. ünlüler dünyası  büyük sınavda 12 Mayıs – 26 Haziran tarihlerinde çok dikkatli olmalılar yoksa başlarına büyük iş alabilirler. Bu işten karlı çıkacak Youtuber Berkcan Güven. En çok dikkat etmesi gereken youtuber ise Reynmen. Önümüzdeki 3 yıllık süreçte sosyal medya fenomenlerini çok büyük sınavlar bekliyor. Bir çoğu hayatımızdan silinip gidecek”

2020 Yılının Astroloji Haritasını Rap Şarkıyla Anlatmıştı

”Burçları neler bekliyor, haftalık burç yorumları, aylık burç yorumları ve gökyüzü bize neler söylüyor” sorularının cevapları için Astrolog Vedat Delek her pazar Müzik Onair Instagram canlı yayınında sizlerle olacak. Takipte kalın.

2020 yılı kehanetlerini rap şarkısı eşliğinde sunan ve yaptığı nokta atışı yorumları ile dikkat çeken astrolog Vedat Delek 23 Kasım 2019 tarihinde yayınlanan 2020 şarkısında salgın hastalıklara da dikkat çekiyor.

Dinlemek için tıklayın

oduller-reklam-banner
Ezgi

İlginizi Çekebilir