Ana Sayfa » Keyif » Astrolog Vedat Delek’in Yeni Kitabı Raflarda!

Astrolog Vedat Delek’in Yeni Kitabı Raflarda!

oduller-reklam-banner

Astrolog Vedat Delek’in dördüncü kitabı olan “Şükret Olsun” adlı kitabı piyasaya çıktı. Yazar 2019 yılında Dünya’da olabilecek olayları kaleme aldığı kitabında ruhsal gelişim adına yazdığı kısa yazılar ile dikkat çekiyor. Tuba Büyüküstün’nün astroloğu olarak adını duyuran Vedat Delek  yaptığı isabetli kehanetler ile  dikkat çekiyor.

“Ruhsal gelişim olmadan, kişisel gelişim olmaz.” diyen Astrolog Vedat Delek: “Bizler yaşamda bir çok konuyu unuttuk. Bunlardan biri de şükretmek.” diye devam ederek yaşamımızda olabilecek sorunları pozitif bakış açısıyla değerlendirerek şükretmenin gücüne dikkat çekiyor. 2018 yılında  ünlüler dünyası ile ilgili yaptığı yorumlar ile dikkat çeken Astrolog Vedat Delek 2019  yılı ile de ilgili  kehanetler de bulundu.    Önümüzde ki günlerde kadın bir sanatçının ölümü bizleri fazlasıyla üzecek. Magazin dünyası bu sene fazlasıyla karışacak özellikle 21 şubatta aslan burcundagerçekleşecek olan ay tutulması  sanat camiasında  büyük skandallara  sebep olacak  Magazin ve müzik dünyasında skandallar boşanmalar büyük gündem oluşturacak. Şok ayrılıklar sırların ortaya çıkmasına neden olacak. 24 ekim ve   Aralık  2019 tarihlerinde bu olaylar fazlasıyla hissedilecek.

“2019 yılında burçları neler bekliyor?” bölümü ile burçlara aşk, evlilik, sağlık, para ve iş hayatları ile ilgili önerilerde bulunurken kitapta ilgi çeken bölümler parmaklarınıza hangi takıları takarak para aşk şansınızı artıra bilirsiniz.  Saçlarınızı hangi tarihte keserseniz hem daha hızlı uzar hemde gürleşir. Hayvanların ruh hali ve hangi tarihlerde değişip daha saldırgan olabilirler. Ay ve güneş tutulmalarının etkileri ve en önemli bölüm ise dünyada bir çok kişinin  kullandığı  soru sorma tekniğini kullanarak hayatımızda yolunda gitmeyen tüm konular ile ilgili sorunların çözümü konusunda verdiği tüyolar ile dikkat çekiyor. Kitap çıktığı günden beri Avrupa’da ve Türkiye’de en çok satan kitaplar arasında yerini alıyor.

Astrolog Vedat Delek’in Yeni Kitabı Raflarda!

oduller-reklam-banner
Ezgi
Başlıklar

İlginizi Çekebilir