Ana Sayfa » Müzik » ATV’DE EN SEVDİĞİM 3 ŞARKI BAŞLIYOR!..

ATV’DE EN SEVDİĞİM 3 ŞARKI BAŞLIYOR!..

oduller-reklam-banner

Televizyon izleyicilerinin dizi ve yarışma programlarını tercih etmesi, yarışma programlarının popülerliklerinin son yıllarda hızlı bir şekilde artmasına neden oldu.

Hal böyle olunca televizyon kanalları birbirinden farklı formattaki yarışma programlarına daha çok yer vermeye başladı.

Televizyon kanallarının tek gelir kaynağı olan reklamları pazarlayan reklam ajansları, reklamlarının doğal olarak en çok izlenen programlarda dönmesini istiyor.

Bu durum yapım şirketlerini de bu yayınlara ağırlık vermeleri konusunda teşvik ediyor.

Önümüzdeki günlerde ATV ekranlarında başlayacak yepyeni bir yarışma programı olan “En Sevdiğim 3 Şarkı” merakla bekleniyor!..

Programa katılacak yarışmacıların en sevdikleri 3 şarkıyı seslendirecekleri ve gecenin sonunda birinci olan yarışmacının büyük ödül olan 50.000 TL’yi kazanması formatıyla yayınlanacak olan En Sevdiğim 3 Şarkı yarışmasına başvurmak oldukça kolay.

En Sevdiğim 3 Şarkı yarışmasının tanıtımları bu bir ses yarışması değildir şeklinde yapılıyor. Bu da demek oluyor ki yarışmaya katılan yarışmacılarının seslerinin güzelliğine değil, jüri ya da izleyicinin vereceği puanlara bakılacak.

Yarışmaya katılmak için internetten online başvuru formunu doldurmanız ve ATV’ye göndermeniz yeterli.

En sevdiğin üç şarki hangisi? Pop, rock, arabesk, türkü, yerli, yabancı hiç fark etmez…

“Hazırım diyorsan… Muhteşem, sahne senin! Sevdiğin 3 Şarkıyı söyle 1 gecede tam 50 bin lira kazan, sıra dışı şarkı yarışması #ensevdigim3sarki çok yakında atv’de başlıyor!

Dikkat bu bir ses yarışması değildir.”

Öte yandan En Sevdiğim 3 Şarkı Yarışması Başvuru Formu henüz ATV tarafından yayınlanmadı. Önümüzdeki günlerde yarışmanın başvuruları başlayacak.

En Sevdiğim 3 Şarkı Yarışması Tanıtım Fragmanı

Hadi Bu İçeriğe Yorum Yap !

oduller-reklam-banner
● MüzikOnair
Başlıklar

İlginizi Çekeblilr