Ana Sayfa » Müzik » Aydilge’den Yepyeni Bir Albüm Geliyor!..

Aydilge’den Yepyeni Bir Albüm Geliyor!..

oduller-reklam-banner

Kendi söz ve bestelerini yazan ender kadın sanatçılardan olan Aydilge, ”Kendi Yoluma Gidiyorum” adlı yeni albümünü Nisan sonunda yayınlamaya hazırlanıyor.

Özellikle ”elalem ne der’‘ çekincesiyle hapsolunan sınırlara kafa tutan albümde, 11 yeni şarkı bulunuyor. Kadına ve erkeğe yönelik basmakalıp rolleri sorgulayan şarkıların yer aldığı albümde, Aydilge kendi yolundan şaşmadan, inandığı müziği yaratmayı hedefliyor. Müzik camiasında birbirine benzeyen şarkılar ve sesler içerisinde ”kendi” olarak kalmanın zor ama onurlu bir yolculuk olduğunu dile getiren sanatçının yeni klibi de albümle aynı ismi taşıyan ”Kendi Yoluma Gidiyorum’‘ adlı şarkısına çekiliyor.

Evlensem de Boyun Eğmem!

19 Haziran’da büyük aşk yaşadığı keman sanatçısı Utku Barış Andaç ile evlenecek olan sanatçı, evlilik kurumunu da eleştirmekten geri durmuyor. Özellikle kadınların evlilik sonrası eşleri tarafından maruz kaldıkları baskılara parmak basan sanatçı, kadına ne yakışır, kadın hangi saatte nerede olmalı, nasıl davranmalı şeklindeki kalıplara şarkılarıyla karşı çıkıyor. ”Kendi Yoluma Gidiyorum” Nisan sonunda raflardaki yerini almaya hazırlanıyor.

oduller-reklam-banner
Başlıklar

İlginizi Çekebilir