Ana Sayfa » Müzik » Aynur Aydın’dan Güldüren İç Çamaşırı İtirafı

Aynur Aydın’dan Güldüren İç Çamaşırı İtirafı

oduller-reklam-banner

‘Gel Güzelim’ teklisiyle müzik listelerini alt üst eden Aynur Aydın, albüm yapmayı düşünmediğini, 2020’de bir EP çalışması yapacağını söyledi.

Aynur Aydın, Onedio Youtube kanalında sosyal medyadan gelen sorulara yanıt verdi. Ünlü popçu, özel hayatına ve müzikal çalışmalarına ilişkin takipçilerinden gelen soruları cevapladı.

Yakın zamanda sürpriz bir düet çalışmayla hayranlarının karşısına çıkacak olan Aynur Aydın takipçilerinin albüm sorusuna da yanıt verdi. Aydın, ”Albüm yapmayı düşünmüyoruz. EP yapmayı düşünüyorum. O da sanırım 2020 yaz aylarında çıkar”dedi.

‘İç Çamaşırlarımla İlgili Şikayet Alıyorum’

Öte yandan ünlü şarkıcı kendisine yöneltilen ”İç çamaşarınız dantelli mi pamuklu mu” sorusuna verdiği yanıtla güldürdü.

Aydın, ” Benim için pamuklu. Ama bununla ilgili şikayetler alıyorum. Onun için bir iki tane dantelli var. Bununla ilgili hikayem de var hatta. Bir tane konserim vardı ve ben bu pamuklu donları tercih ediyorum. Unutmuşum. Dapdaracık bir pantolon giymişim. Bütün gece herkes bunu konuşmuş” dedi.

Aynur Aydın, kendisine sorulan ‘Magazine düşmekten en çok korktuğunuz konu nedir? sorusuna ise ”Tuvalet camında sıkışmak istemem” yanıtını verdi.  Aynur Aydın’ın bu yanıtı Hande Ataizi’ni akıllara getirdi.

oduller-reklam-banner
Ezgi

İlginizi Çekebilir