Ana Sayfa » Müzik » Aynur Aydın’dan Sürpriz Düet

Aynur Aydın’dan Sürpriz Düet

oduller-reklam-banner

Aynur Aydın son teklisi ‘Gel Güzelim’in video klibiyle ilgili detayları paylaştı. Seyhan Müzik etiketiyle yayınlanan cover çalışmanın video klibinde yönetmen koltuğunda oturan Aynur Aydın, yeni projesinin bir düet olacağını ve yönetmen koltuğuna yine kendisinin oturacağını söyledi.

Aynur Aydın Powerturk’e verdiği röportajda video klibin hikayesini şu sözlerle paylaştı;

”Hikayesi aslında çok basit; o gördüğünüz ahtapot ve o sudaki elmaların içindeki kadın benim ilk klibim ‘Yenildim Daima’ya bir gönderme. Ondan sonra sektörden biraz kafayı sıyırmış bir kadın görüyorsunuz banyoda. Ve oradan çıkıp sevgili fotoğrafçı Eli Rezkallah’ın daha önce hazırladığı kareler vardı ve o dünyanın içine düşüyorum. Hatta orada gayet şaşkınım. Daha sonra Hülya Avşar’ın daha önce ‘Sen Benim Canım ‘klibinde o meşhur popo sallama sahnesi var. Onu tekrardan yaptık.  Bu arada yanımda da beni sürekli kızdırmaya çalışan bir tavşan var.”

Aynur Aydın’dan Sürpriz Düet Aynur Aydın’dan Sürpriz Düet

Sürpriz İsimle Düet Geliyor

Öte yandan ünlü popçu, yeni projesi ile ilgili de bilgiler verdi.  Aydın, O Ses Türkiye yarışmasından tanınan yakın arkadaşı Damla Yılmaz ile düet yapacağını söyledi. Damla Yılmaz’ın sesini beğendiğini söyleyen Aydın, ‘Hayatımda ilk defa düet yapıyorum.’ dedi.

Düet şarkının söz ve müziğinin Murat Güneş imzası taşıdığını söyleyen ünlü popçu hummalı bir çalışma temposuna girdi. Sürpriz düetin video klibinde yönetmen koltuğuna yine Aynur Aydın oturacak.

 

 

oduller-reklam-banner
Ezgi

İlginizi Çekebilir