Ana Sayfa » Müzik » Aynur Aydın’dan ‘Tilki’lere Sert Sözler!

Aynur Aydın’dan ‘Tilki’lere Sert Sözler!

oduller-reklam-banner

Bir dönem aralarından su sızmayan yakın dostlar Aynur Aydın ve Aleyna Tilki arasında soğuk rüzgarlar esiyor. Aynur Aydın katıldığı bir magazin programında Aleyna Tilki ile ilgili zamanında iyiliğini dokunduğunu ve onunla güzel bir arkadaşlık kurduğunu dile getirmişti.

Aynur Aydın’ın bu sözleri üzerine Tilki, Aynur Aydın’la küslüğü hakkında “Onu severim. Birbirimize büyük emek verdik. Aynur’un da dediği gibi enerji uyuşmazlığı oldu, kimyamız tutmadı. Ayrı düştük” dedi.

Aleyna Tilki’nin babası Mehmet Tilki ise sosyal medya hesabından Aynur Aydın’a yönelik olduğu düşünülen bir paylaşımda bulundu. Baba Tilki, ”Aleyna’nın Ayısı kadar Ünlü olamayıp, Aleyna’nın vizyonundan reklam yapmaya çalışan, kendisini Sanatçı sanan gündem yaratmaya çalışan Hanımefendiye de buradan Selamlar” dedi.

Laf dalaşı devam ederken son olarak Aynur Aydın isyan etti. Ünlü şarkıcı, ”Hakaret mi ettim? Bir sırrını mı paylaştım. Gömdüm mü? Gerçekte olan… Bir şeyi anlattım ve niye söylemeye gereği duydum biliyor musunuz? Beni magazin sayfaları yerden yer vururken, markamı yerle bir ederken sanki ben onun yanına yaklaşmışım gibi yancı imajı verirken niye sustunuz? Emeğim var demeniz mi ağrınıza gitti? Siz benim emeğimi iyiliklerimi yok sayarken iyi. Benim artık kendimi doğru tanıtma adına paylaştığım bir anı mı ayıp? Benim de bir kız evladı olduğumu unuttunuz herhalde. Sanırım bencilliğiniz bir aile geleneği! Ama tilki ailesine tam yakışan hareket ettiniz” diye konuştu.

Aynur Aydın’dan ‘Tilki’lere Sert Sözler!

Tartışmanın Perde Arkasında Ne Var?

Daha önce Aynur Aydın’ın son klibi ‘Gel Güzelim’in Aleyna Tilki’nin ‘Sen Olsan Bari’ klibine benzediği iddialarına açıklık getiren Aydın, klibin stylingi, kıyafetleri ve klip fikirlerinde Aleyna Tilki’ye o zamanlar çok destek olduğunu dile getirmişti.

Aynur Aydın ile Aleyna Tilki’nni aralarının açılmasındaki bir neden de Aleyna Tilki’nin artık Aynur Aydın’ın stili ve magazin açıklamaları konusunda sözlerini dinlememesi oldu. Yaşananlar üzerine Aynur Aydın ‘Aleyna Tilki ile görüşmeme kararı aldım’ sözlerini kullandı.

Aynur Aydın’dan ‘Tilki’lere Sert Sözler!

 

oduller-reklam-banner
Ezgi

İlginizi Çekebilir