Ana Sayfa » Müzik » AYŞE HATUN ÖNAL YENİ BİR TARTIŞMA KONUSU ORTAYA ATTI!..

AYŞE HATUN ÖNAL YENİ BİR TARTIŞMA KONUSU ORTAYA ATTI!..

oduller-reklam-banner

Ayşe Hatun Önal, en çok düet teklifi alan şarkıcının kendisi olduğunu iddia etti!..

Ayşe Hatun Önal, Best FM’de Yasemin Şefik’in programına telefonla katıldı.
Yayın için radyo ekibinin aramalarında Ayşe Hatun Önal’ın telefonunun sürekli meşgul olmasıyla Yasemin Şefik yayında tahminler yürütmeye başladı.

Ayşe Hatun Önal yayına bağlanır bağlanmaz kendisine “Cem Yılmaz’la mı konuşuyorsun?” diye soran Yasemin Şefik hemen ardından;

“Aşkım birazdan yayında olacağım ararsan şaşırma mı diyorsun” diye sorunca Ayşe Hatun Önal kahkahalarla cevap verdi.

Ayşe Hatun Önal “Şarkılarımı magazin hep başka yerlere çekiyor. Yıllar önce “Çeksene Elini” şarkımı da böyle magazinde hiç alakası olmayan bir adama gönderme yapıyorum diye yazmışlardı. Şu anda da Cem’le ya da başkasıyla şarkılarımın bir ilgisi yok.” dedi.

Canlı yayında ilk kez yaptığı açıklamalarla şaşırtan Ayşe Hatun Önal; “Şu anda öyle çok isimden beraber şarkı söyleme teklifi alıyorum ki, kendimi şanslı hissediyorum. En çok düet teklifi alan isim benim. Bu da çok güzel bir duygu.” dedi.

Yasemin Şefik’in; Ferhat Göçer bir zamanlar en çok düet yapan isimdi onunla düet yapmayı düşünür müsün sorusuna verdiği cevapla şaşırttı; “Seslerimiz yakın değil. Ama bana biri eğer yapamazsın derse yaparım. Çünkü bana kim bir şeyi yapamayacağımı söylerse o zaman gidip yapıyorum.”

oduller-reklam-banner
● MüzikOnair

İlginizi Çekebilir