Ana Sayfa » Müzik » Ayşe Hatun Önal: ‘Yicem Seni Mabel’

Ayşe Hatun Önal: ‘Yicem Seni Mabel’

oduller-reklam-banner

Ayşe Hatun Önal yeni şarkısı “Katakulli” ile Yasemin Şefik’in Best FM’deki programına konuk oldu. Kahkaha dolu programda ünlü şarkıcı ilginç açıklamalarda bulundu.

‘İlk DJ’li Sahneleri Ben Yaptım’

Müzik dünyasına elektronik şarkılarıyla ilk girişini yapan Ayşe Hatun Önal, farklı sound denemeleriyle müzik severlerin dikkatini çekmeye devam ediyor.

Sevilen şarkıcı; “İlk dj ile sahneye ben çıktım. Hiç böyle işler yoktu. “Kalbe Ben” dönemi, henüz eğlence sektörü bu tarz performanslar yapmıyordu. Dj’le sahne yaptım. Ancak çok erkendi bu çalışmam. Düşün ki benden 4-5 sene sonra herkes dj setup’lı sahneler yapmaya başladı.

Ayşe Hatun Önal: ‘Yicem Seni Mabel’

‘Yicem Seni Mabel’

Ayşe Hatun Önal “Mabel’i bir buçuk yıl önce şarkı için aradım. Kalemini çok beğeniyorum.” Açıklamasının ardından Yasemin Şefik’in “Yakışıklı da… Ben bir gün beğenimi evlen benimle Mabel yazarak dile getirmiştim…” demesi üzerine Ayşe Hatun’dan da ayrı bir itiraf geldi; “Bir akşam internete girdim sadece ona bakıyorum. Mabel’in bir sürü çok güzel fotoğrafını buldum. Sonra dayanamadım mesaj attım; Yiycem seni dedim. Sonra da Ayşe bir sakinleş çocuk seni sapık sanacak deyip kendimi durdururum.”

oduller-reklam-banner
Ezgi
Başlıklar

İlginizi Çekebilir