Ana Sayfa » Müzik » Ayşe Özyılmazel’in ‘Dul’ Takıntısı!..

Ayşe Özyılmazel’in ‘Dul’ Takıntısı!..

oduller-reklam-banner

16 yıl önce kanlı bıçaklı olan Demet Şener & Demet Akalın cephesinde yeni gelişme!

13 yıllık eşi İbrahim Kutluay tarafından aldatıldığını öğrenmesi ile dünyası başına yıkılan, uzun ve sancılı bir boşanma süreci geçiren Demet Şener’in gazetecilerin “Demet Akalın’a selam verdiniz mi?” sorusu üzerine “ben onu tanımıyorum ki” sözleri ilk fitili ateşlemiş, Akalın’ın cevap olarak da  “Demet Şener’e teşekkür borçluyum. Düşünsene ben çoluklu çocuklu, işsiz güçsüz, dul kalacaktım yıllar sonra” sözleri adeta magazin gündemini çalkalamıştı.

İlgili haberi okumak için tıklayınız.

Bu sözler sonrası küplere binen Şener, bugün avukatı aracılığı bir basın açıklaması yaptı ve “Kimin ne zaman dul, işsiz ve çoluklu çocuklu kalacağı sadece yüce Allah’ın takdir edeceği bir durumdur” dedi.

Anayasada eşinden ayrılmış veya eşi ölmüş kimseler için cinsiyet ayırmaksızın kullanılan “dul” kelimesini şarkıcı ve köşe yazarı Ayşe Özyılmazel gündemine aldı.

Sosyal medyada dönen yorumlara ve “dul” kelimesini aşağılama aracı olarak kullananlara kızan yazar Türkiye’de kelimenin anlamının saptırıldığını ifade etti.

Ayşe Özyılmazel’in ‘Dul’ Takıntısı!..

Ayşe Özyılmazel, reklamcı Ali Taran ile Temmuz 2011’de evlenmiş, evliliklerinin 10. ayında Ayşe Özyılmazel, Ali Taran’a boşanma davası açmış, evlilik ilk yılında bitmişti.

oduller-reklam-banner
Başlıklar

İlginizi Çekebilir