Ana Sayfa » Radyo » Aytuğ Arslan’dan Sanatçılara Tam Destek!..

Aytuğ Arslan’dan Sanatçılara Tam Destek!..

oduller-reklam-banner

Kütahya’nın ulusal kalite bazında radyosu 99.9 Radio Active’de hafta içi her gün yayın yapan radyocusu Aytuğ Arslan, son zamanlarda adından sıkça söz ettirmeye başladı.

Geçtiğimiz günlerde programına 1 hafta içinde tam 23 sanatçı konuğu bağlayan Aytuğ Arslan programına konuk olan sanatçıların şarkılarının beğenilmesinde de farkını ortaya koyuyor. Programa konuk olan sanatçılar genel olarak hoş sohbetten, heyecan verici karşılamadan son derecede hoşnut olduklarını, programın tadının damaklarında kaldıklarını söylüyorlar.

Türkiye’nin sevilen sanatçılarını konuk olarak ağırlayan Aytuğ Arslan sanatçıların yanı sıra klip yönetmenlerini ve söz yazarlarını da konuk olarak ağırlamaya başladı…

MüzikOnair’a konuşan Aytuğ Arslan;

“Benim bir program ağzım yok. Benim dışarıda sergilediğim bir kişilik yok. Nereye gitsem ben aynıyım. Kimle konuşsam aynı Aytuğ Arslan’ım…” diyen Arslan, 2018 O Ses Türkiye sezonunda 3. tura kadar ilerlemişti.

Bestekar, yazar, sunucu, spikerliğin yanında reklam, seslendirme, montaj ve koordinatörlük yapan Aytuğ Arslan’ın kendi sesinden programı Aytuğ Arslan Show Hafta İçi Hergün 14.00’te Kütahya RadioActive’de…

Gelişmeleri MüzikOnair’dan takip edebilirsiniz!..

oduller-reklam-banner
Başlıklar

İlginizi Çekebilir