Ana Sayfa » Sosyal » Ekran » Bahar Candan ve Seda Akgül Birbirine Girdi !

Bahar Candan ve Seda Akgül Birbirine Girdi !

oduller-reklam-banner

Kendisi hakkında daha önce yorumlarda bulunan Bahar Candan’ı eleştiren Seda Akgül,  ‘Sıksam belki o yaşta kızı doğururdum. O kızla aynı fikirde olsam masanın altına girerdim’ dedi.

Dün 2.sayfa’ya katılan Seda Akgül’e, Bahar Candan’ın hakkında söylediği ‘Seda Akgül güzel bir kadın değil ben beğenmiyorum’ yorumu soruldu.

Akgül ise bu yoruma  ‘O kızla aynı fikirde olsam burada masanın altına girerdim. Bu programa neden davet edildiğinin bile farkında olmayan biri. Böyle bir kız gelmiş, sıksam belki doğururdum belki o yaşta kızı. Ben çok güzelim demiyorum da bir erkeğin yemek ısmarlaması için Adriana Lima mı olmak gerekiyormuş? Hiç de fena kadın değilim. O beni beğense ben kendimden şüphe ederdim. Nasıl kadınlar beni beğeniyor? diye üzülürdüm.’ açıklamasında bulundu.

Moda yarışmasıyla fenomen haline gelen Bahar Candan’ı eleştiri yağmuruna tutan Seda Akgül’e Bahar Candan’dan yanıt jet hızıyla geldi. Sosyal medya hesabından cevap veren Bahar Candan, ‘Sıksanız benim gibi çocuk doğururdum demiştiniz. Sıkarak doğursanız, benim gibi uzun ve baby face bir çocuk doğuramazdınız, size benzerdi’ ifadelerini kullandı.

oduller-reklam-banner
Ezgi

İlginizi Çekebilir