Ana Sayfa » Müzik » Albüm & Single » Bahar Dierkes ‘Şansını Zorlama’ Klibi Yayında!..

Bahar Dierkes ‘Şansını Zorlama’ Klibi Yayında!..

oduller-reklam-banner

Arabesk-Fantezi müziğinin güçlü yorumcusu Bahar Dierkes, hayranlarını şaşırtan bir single çalışmasına imza attı. Tarzının dışına çıkarak pop müziğe geçiş yapan güzel sanatçı, yeni single çalışması Şansını Zorlama ile sevenlerini şaşırttı.

ARABESK’TEN POP MÜZİK’E GEÇİŞ

Söz ve Müziği, Ali Cem Yılmaz ile Erol Yavuz’a ait olan parçanın aranjörlüğünü ise Erol Temizel üstlendi. 1 Mart 2018’de dijital albüm olarak DNC etiketiyle piyasaya çıkan Şansını Zorlama sevenlerinden tam not aldı. Parçanın klibi ise NetD platformu başta olmak üzere bir çok yerde gösterime girerken, klibin yönetmenliğini Ulaş Çobancı üstlendi. Almanya’da yaşayan Bahar Dierkes, bundan 2 yıl önce çıkardığı arabesk – fantezi türündeki albümüyle dikkatleri üzerine çekmiş, güçlü sesi ve fiziğiyle hayranlarından tam not almıştı.

ALBÜMÜN GELİRİ ŞEHİT AİLELERİNE GİDECEK

Şansını Zorlama isimli single çalışması için geçtiğimiz hafta lansman gecesi düzenleyen Bahar Dierkes, yine bir sürpriz yaparak sahneye asker kıyafetleriyle çıkmış ve parçalarını Afrin’de vatan savunması yapan Mehmetçikler için seslendirmişti. Dierkes, sahnede albümün gelirlerini yapımcısıyla anlaşarak Mehmetçik Vakfı ve Şehit Aileleri Derneği’ne bağışlama kararı aldıklarını duyurdu. Pop albüm yapma gerekçesini de açıklayan Bahar Dierkes, albümün bu anlamda sosyal sorumluluk içerikli olması ve dikkat çekmesi için pop türünde bir single yapmak istediğini belirtti.

YARDIM KONSERLERİNE HAZIRLANIYOR

Güzel şarkıcı Bahar Dierkes, yeni single çalışmasının tanıtım çalışmaları kapsamında bir dizi yardım konserinde sahne almaya hazırlanıyor. Bir toplum gönüllüsü olarak uzanabildiği her ele uzanmak istediğini anlatan Dierkes, kız çocuklarının eğitimine katkı sağlamak amacıyla düzenlenecek bir dizi etkinlikte sahne alacağını açıkladı. Ayrıca Şehit Aileleri yararına düzenlenecek her türlü etkinlikte sahne almak istediğini de duyuran güzel sanatçı, albüm gelirlerinin dışında vakfa bağışmak için farklı etkinlikler düzenlemek amacında olduğunu da duyurdu.

Bahar Dierkes ‘Şansını Zorlama’ Klibi

oduller-reklam-banner
Başlıklar

İlginizi Çekebilir