Ana Sayfa » Müzik » Ben Fero’nun Önceki Mesleği ‘Yok Artık’ Dedirtti

Ben Fero’nun Önceki Mesleği ‘Yok Artık’ Dedirtti

oduller-reklam-banner

Rap müziğin popüler ismi Ben Fero’nun önceki mesleği şaşırttı. Ünlü rapçi, kariyer hayatının ilk yıllarında satış danışmanı ve sağlık turizminde çalıştığı öğrenildi. Ben Fero takma adıyla bilinen Ferhat Yılmaz’ın Avrupa ülkelerine göz, diş ve saç ekimi olmak üzere cerrahi operasyonlar sattığı ortaya çıktı.

Sabah yazarı Hakan Uç, bugünkü köşesinde Ben Fero’yu yazdı. Ünlü köşe yazarı, Ben Fero hakkında merak edilenleri yazdı.

İşte köşe yazısının ilgili bölümü;

Şu an her yerde rapçi Ben Fero şarkıları dinleniyor. Çok da eleştiriliyor. Ben de dinledim, beğendim. Bir şarkıyı özellikle çocuklardan duyuyorsanız, bu iş tamamdır. Biraz Ben Fero’yu tanıyalım…

Türk rap müziğinin yükselen isimleri arasına kısa süre içinde ismini yazdırmayı başaran Ben Fero, sosyal medyanın da gündeminde.Peki, kendisine has tarzı ve şarkıları ile popüler olan Ben Fero kim?
Ben Fero yani gerçek ismiyle Ferhat Yılmaz, 1991 yılında Almanya’nın önemli merkezlerinden biri olan Bonn kentinde dünyaya geldi.

Kariyerinin ilk aşamalarında özel sektörde satış elemanı olarak çalışan şarkıcının, sağlık turizminde çalıştığını, Avrupa ülkelerine göz, diş ve saç ekimi olmak üzere cerrahi operasyonlar sattığını öğrendim. Ünlü rapçinin babası Trabzonlu, annesi ise Sivaslı. ‘Orman Kanunları’ adlı albümünde; ‘Mahallemiz Esmer’, ‘Kimlerdensin’, ‘3-2-1’, ‘Babafingo’, ‘Demet Akalın’ ve ‘Biladerim İçin’ gibi parçaları seslendiren Ben Fero’nun bazı klipleri 26 milyondan fazla izlendi.

Ünlü şarkıcının kendisi gibi rapçi Ezhel’e olan yakınlığı da biliniyor. Bu arada Ben Fero’nun yeni klibinde ise Demet Akalın oynadı. Akalın’ı genç sanatçılara verdiği destekten ötürü tebrik ediyor, aynı hareketi başka sanatçılardan da bekliyorum…

Kaynak: Sabah | Hakan Uç

oduller-reklam-banner

İlginizi Çekebilir