Ana Sayfa » Müzik » Berkay, Kadın Doğum Katına Alındı!..

Berkay, Kadın Doğum Katına Alındı!..

oduller-reklam-banner

Ünlü futbolcu Arda Turan ile şarkıcı Berkay’ın bir gece kulübünde yaptığı kavga gündeme bomba gibi düşmüştü. Emirgan’da bir eğlence mekanında yaşanan tartışmada Arda Turan’ın Berkay’a kafa attığı ve burnunu kırdığı öğrenildi. Önce ünlü şarkıcının eşi Özlem Ada Şahin açıklamalarda bulundu. Son olarak da konuyla ilgili yıldız futbolcu açıklamalarda bulundu. Arda Turan, dün gece 3 saat boyunca ifade verdi.

Berkay, Kadın Doğum Katına Alındı!..

Arda Turan 3 Saat İfade Verdi
Son dakika haberine göre Arda Turan, Beşiktaş Araştırma Büro Amirliğinde hakkında konuşulan soruşturmalarla ilgili sorgulandı. Arda suçlamalara bu şekilde cevap verdi. İşte Arda’nın o açıklamaları;

“Ben eğlence mekanına gittim. Burak Yılmaz oradaydı. Birlikte otururken, Berkay yanımıza geldi. Omuzumdan ve yakamdan tutarak beni kendine doğru çekti. Ben de sinirlendim ve ne oluyor diyerek vurdum.
Ben Berkay’ın eşini tanımıyorum, kendisiyle herhangi sohbetim olmadı. Benim peşinden tuvalete gittiğim ve koluna dokunduğumu söylüyor. Bu doğru değil, ben tuvalete falan gitmedim. Görüntülerde de tuvalete gitmediğim, taciz etmediğim ortadadır.” dedi.

Berkay, Kadın Doğum Katına Alındı
Öte yandan hastanede tedavisi süren Berkay’ın gazetecilerden kaçmak için kadın doğum katına çıkartıldığı öğrenildi.
Müzik OnAir’dan Özcan Beylan’ın edindiği bilgiye göre, Berkay Memorial Bahçelievler Hastanesi’nin kadın doğum katına alındı. Ünlü şarkıcı, burun ameliyatı oldu. Berkay’ın tedavisi sürüyor.

Gelişmeleri Müzik OnAir’dan Takip Edebilirsiniz!..

oduller-reklam-banner
Ezgi
Başlıklar

İlginizi Çekebilir