Ana Sayfa » Müzik » Berkay’dan Açıklama Geldi!..

Berkay’dan Açıklama Geldi!..

oduller-reklam-banner

Arda Turan’ın, Berkay’ın eşi Özlem Ada Şahin’e ”Evli olmasaydım seni kaçırmazdım.” sözleri ve ardından Turan ile Berkay arasında yaşanan olaylar magazin dünyasına bomba gibi düşmüştü.

Kavga sonrasında burnu kırıldığı için gittiği hastanede ameliyat olan Berkay’dan açıklama geldi. Ünlü şarkıcı sosyal medya hesabından şu açıklamayı yaptı;

”Değerli basın mensubu dostlarım, öncelikle üç günü burada beklediğiniz için her birinize sevgilerimi ve saygılarımı sunmak istiyorum.

Yaşanan bu süreçte önemli olan Berkay ve Arda değil: biri annen diğeri inşallah sağlıkla anne olmak üzere olan iki kadının maruz kaldığı hassa, kırıcı ve üzücü durumdur.

Bu nedenle ilk olarak, karşı tarafın yapamadığını yapıp eşimden ve Aslıhan Turan’dan özür dilerim.

Herkesin bilmesini istediğim konu; erkek adam kavga da eder ve kavgada yumruk sayılmaz. Ancak yanına gelerek ”Eşimi eve bırakıp yarım saate geleceğim” diyen bir kişiye kafasını çevirip başka bir kişiyle konuştuğu sırada habersizce ve yandan yapılan saldırı aciz ve korkak bir saldırıdır.

Kendisine de, arkadaşlarına da ve araya girmek isteyen herkese sadece şunu söyledim :

‘Şikayetçi olmamamı istiyorsunuz tamam olmayayım ama 2 şartım var.

  1. Eşimden, kendi eşinden, benden ve kamuoyundan bu davranış ve hareketleri için utanç duyduğunu söyleyerek özür dileyecek.
  2. Sözle tacizin utancını duyduğunu söyleyecek ve ondan sonra biz erkek erkeğe konuşacağız.

Bunları söylerse davadan vazgeçebilirim.’ 

Tüm bu yaklaşımıma rağmen karşı taraf konuyu saptırmaya çalışarak saçma sapan açıklamalar yapıp hala dürüstçe davranmadığı için davayı açmaya karar verdim ve davamın sonuna kadar arkasındayım.

Adalete güvenim tam. Burası Türkiye Cumhuriyeti Hukuk Devleti, cezasını çekecektir.”

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Berkay Şahin (@berkaysahinn)’in paylaştığı bir gönderi ()

oduller-reklam-banner
● Misafir
Başlıklar

İlginizi Çekebilir