Ana Sayfa » Müzik » Besteciler Banka Açtı!..

Besteciler Banka Açtı!..

oduller-reklam-banner

Müzik dünyasındaki belirsizlikleri ve zorlukları ortadan kaldırmak amacıyla müziğe hayatını adamış kişiler yeni projeler üretmeye devam ediyorlar.

ST müzik yapım sahibi ve TRT sanatçısı Yaşar Taner, Türkiye’de ilk kez bir android uygulama ile yüzlerce beste ve şarkı sözü ücretsiz olarak cep telefonunuzda olacağı bir banka kurdu.

Eski ve yeni bestecilerin çalışmalarına verilen barkot üzerinden ulaşırken isme takılmadan eseri dinliyor ve iletişime geçebiliyorsunuz. St müzik yapım sahibi Yaşar Taner, bu uygulama sayesinde sadece müziğe isimden etkilenmeden değer veriyorsunuz ve sistemimiz herkese eşit bir ortam sağlıyor ifadesinde bulundu. Beste kısırlığı yaşayan müzik dünyasına alternatif çözüm amaçlı kurulan beste bankası ülkemizin her yerinden gelen eserlerle önemli bir çare gibi görünüyor.

Sadece hizmet amaçlı kurulan bestebankasi.styapim.com adresinde uygulamanın internet sitesi mevcut olup bu siteyi kullanarak iletişime geçmekte mümkün hale getirildi. St müzik yapım sahibi ve beste bankası projesini hayata geçiren Yaşar Taner “Faizsiz, sadece sizi düşünen ve hizmet için bir banka kurduk, kurucu müzik adamı olunca bizler ticareti düşünmedik, camiamıza arayışta olanlara ve sesini duyurmaya çalışanlara hizmet olsun diye kurduk” dedi.

oduller-reklam-banner

İlginizi Çekebilir