Ana Sayfa » Müzik » Bilal Sonses Sıradaki Düet Planlarını Açıkladı

Bilal Sonses Sıradaki Düet Planlarını Açıkladı

oduller-reklam-banner

| MÜZİK ONAIR ÖZEL HABER | 

Ünlü şarkıcı Bilal Sonses, Müzik Onair Instagram canlı yayınında dün Cüneyt Diktaş’ın konuğu oldu. Müzikal çalışmaları ve özel hayatıyla ilgili konuşan Sonses, izleyenlere keyifli dakikalar yaşattı.

Karantina günlerini yeni şarkılar yaparak geçirdiğini söyleyen Bilal Sonses, Irmak Arıcı ve Pınar Süer ile düet planlarının olduğunu söyledi. Programın sunucusu Cüneyt Diktaş’ın ” ‘Şarkımı okumasını çok isterim’ dediğin bir sanatçı var mı?” sorusuna “Ebru Gündeş çünkü yazmış olduğum şarkı tarzlarını uygun buluyorum. İleride olur belki belli olmaz” yorumunu yaptı.

“DEPRESYONDA OLDUĞUMU DÜŞÜNÜYORLAR AMA…”

Yaptığı duygusal şarkılarla milyonların gönlünde taht kuran Sonses, programda kendisini dinleyenlerin “depresyonda olduğunu” düşündüğünü söyledi. Sonses konuyla ilgili “İnsanlar duygusal şarkı yaptığımda 24 saat ağlıyorum, evden çıkmıyorum, depresyondayım sanıyorlar ama böyle bir şey yok. Sadece yıllar önce birtakım yaşadığım şeylerin, birikmiş şeylerin toplamı olarak görüyorum” ifadelerini kullandı.

Koronavirüsten dolayı konserlerin ertelenip dijital konserlerin revaçta olmasıyla ilgili fikirlerini paylaşan ünlü şarkıcı, hiçbir şeyin sahnenin tadını vermediğini söyledi. Sonses, görüşlerini şu sözlerle paylaştı:

“Bu biraz can sıkıcı bir durum çünkü konserlerden bir sürü ekmek yiyen insan var. Süreç daha uzun sürerse eskisi gibi olmayabilir, mesela dijital konserleri vs insanlar bir yere kadar izleyecek diye düşünüyorum. İstersen 20 kişilik orkestra kur; sahnenin yerini tutmaz, o heyecanı vermez.”

Öte yandan YouTube’dan yetenekli isimleri keşfettiğini söyleyen Sonses, Irmak Arıcı’ya ilk kendisinin ulaştığını söyledi. Sonses, “Irmak Arıcı’nın ‘Gece Gibi Gönlün’ şarkısının düzenlemesini ben yapmıştım, onda yetenek ve ışık gördüğüm için elimden gelen desteği sağlamıştım. Bundan sonra da yetenekli ve ışık gördüğüm herkese sağlarım” dedi.

SONSES’TEN AŞK AÇIKLAMASI

İlgiyle izlenen programda Sonses’in fanlarının aşk hayatını sorması üzerine başarılı şarkıcı “Biraz hazırlıksız yakalandım” cevabını verdi. “Aşk her şeyde var, müzikte var, şarkılarda var. Biraz politik bir cevap vereyim” diyerek esprili yönünü konuşturan Sonses hayatında romantik anlamda birinin olmadığını söyledi.

İşte O Yayın:

oduller-reklam-banner
● haberalani

İlginizi Çekebilir