Ana Sayfa » Müzik » “Bir Gün Evlenirim, Karşınıza Çıkıp Ben Evlendim Bile Demem”

“Bir Gün Evlenirim, Karşınıza Çıkıp Ben Evlendim Bile Demem”

oduller-reklam-banner

Önceki gün Kıbrıs’ta sahne alan Hadise sahne kostümü ve açıklamalarıyla dikkat çekti.

Gümüş rengindeki taşlı mini elbisesiyle sevenlerinin karşısına çıkan Hadise, konser öncesi gazetecilerin sorularını yanıtladı.

Hadise kendisine yöneltilen “Yalnızlıktan sıkıldınız mı” sorularına; “Kim diyor yalnız olduğumu, Allah Allah. Siz niye yalnız olduğumu düşünüyorsunuz mesela. Sahne öncesi beni özel sorulara köşeye sıkıştıramazsınız. Yıllardır beraber değil miyiz arkadaşlar, bu soruları yıllardır soruyorsunuz, ne zaman sıkıştım. Hiç sıkışmam. Biri olsa da söylemem, bu benim özel hayatım. Bir gün evlenirim karşınıza çıkıp ben evlendim de demem söyleyeyim size. Özel hayatımı özel yaşamayı sevdiğim için ben kendi doğum günü partilerimde bile hiç kimseye izin vermem resim çekmelerine sosyal medyaya yüklemelerine. Benim böyle bir altın kuralım var, kendi özel hayatımla ilgili. O yüzden aşk, özel hayatımı da çok zor arkadaşlar, size söyleyeyim gelinlikle karşınıza çıkıp, hoşgeldiniz arkadaşlar dememi bekleyin” şeklinde cevap verdi.

“Bir Gün Evlenirim, Karşınıza Çıkıp Ben Evlendim Bile Demem”

Kıyafetiyle ilgili sorulara ise “Parladık bugün yine. Bunlar böyle aynalı, çizmedikilerin hepsi taş, kıyafet de aynalı ve taşlı detaylar var. Patlamayı seviyorum ben sahnede, ışıkla birlikte daha da disko ışıltısına bürünüyor kıyafet. Seviyorum, bazen de çok basit simsiyah bir şeyde tercih edebiliyorum. O günkü moduma bağlı diyebiliriz.“Bazen tekrar giymeyi seviyorum. Ayıp bir şey değil yani. İnsanlar turneye çıkıyor ve seksen kere aynı kıyafetleri giyiyorlar. Biz iki kere giydin mi ne oldu, masraftan mı kaçtı oluyor.Bir kıyafet biraz ucuz olunca ne oldu parası mi bitti oluyor. Bence kombinlemek lazım, her şeyin çok fazla para tutması gerekmiyor. Ben değiştirmeyi seviyorum”” şeklinde cevap verdi.

“Bir Gün Evlenirim, Karşınıza Çıkıp Ben Evlendim Bile Demem”

Murat Boz ile yakın zamanda Avrupa Turnesine çıkacak olan güzel şarkıcı, “Murat Boz’la Avrupa turnesine çalacak olan Hadise, “Tam tarihleri belli değil. Yarışmadan sonra güzel bir Avrupa turnesi olacak. İkimizin de en hit şarkılarından oluşan güzel bir kaç şarkıda düet yaptığımız çok güzel bir birine akan iki sahne olacak. Murat’ta çok heyecanlı ben de. Tekrar yakın zamanda oturup konuşup üzerinden geçeceğiz güzel olacak.” şeklinde konuştu.

“Bir Gün Evlenirim, Karşınıza Çıkıp Ben Evlendim Bile Demem” Kaynak: Sözcü

oduller-reklam-banner
● Gri Ekran

İlginizi Çekebilir