Ana Sayfa » Sosyal » Ekran » BKM’den Netflix Açıklaması !

BKM’den Netflix Açıklaması !

oduller-reklam-banner

Yılmaz Erdoğan’ın yazıp yönettiği “Organize İşler Sazan Sarmalı” filminin vizyon gösterimleri devam ederken, Netflix’te yer almasına gelen tepki ve eleştirilere yapım şirketi BKM’den yanıt geldi.

Şirketten yapılan yazılı açıklamada, 1 Şubat’ta sinemalarda gösterime giren filmin, üçüncü haftasında hem sinemalarda hem de Netflix üzerinden gösterime devam etmekte olduğunun altı çizildi.

‘Türk Sinemasını Daha İyi Yerlere Taşıyacak’

“Organize İşler Sazan Sarmalı” filminin Netflix üzerinden Türkiye dahil toplam 190 ülkede yayına açılacağı aktarılan açıklamada, BKM olarak, sonuna kadar desteklediğimiz ve yasalaşmasından büyük memnuniyet duyduğumuz sinemalarla ilgili düzenlemenin; kampanyalar ve yazılımlarla ilgili kısmının yürürlüğünün, teknik ve ticari nedenlerle 1 Temmuz 2019’a ertelenmiş olmasına rağmen, filmlerimizin vizyon tarihini ertelemedik ve sezon için hazırladığımız tüm filmlerimizi vizyona çıkarma kararı aldık. Sektörümüzde yaşanan krizde ve değişen dünya koşullarında sinemayı ayakta tutmak adına Netflix ile yaptığımız bu anlaşmanın Türk sinemasını daha iyi yere taşıyacağına eminiz.” ifadeleri yer aldı.

İşte o açıklama;

BKM’den Netflix Açıklaması !

İlgili Haber: Türk Sinema Tarihinde Devrim !

BKM’den Bomba Etkisi !

oduller-reklam-banner
Ezgi

İlginizi Çekebilir