Ana Sayfa » Müzik » Bu Yazın İnenleri Ve Çıkanları Listesi!

Bu Yazın İnenleri Ve Çıkanları Listesi!

oduller-reklam-banner

Müzik Onair bu yazın inenlerini ve çıkanlarını sizler için derledi.

Bu yazın inenleri listesinde popun söz yazarları ve bestecilerinden Şebnem Sungur, Gökhan Tepe, Sinan Akçıl, Zeki Güner, Kemal Şimşekyay, Ayşen Şimşekay ve Ayla Çelik bulunuyor. Kime şarkı verdiyseler batan ve böylece piyasada kaybolan şarkılar yapan bu isimler, yazın “in”leri arasında başı çektiler. Bu da popu kurtaracak olanın ancak yeni söz yazarı ya da besteciler olduğunu gösterdi.

Bu Yazın İnenleri Ve Çıkanları Listesi!Bu yazın diğer inenleri ise Kenan Doğulu, Murat Boz, Yonca Lodi, İlyas Yalçıntaş, Derya Uluğ, Ece Seçkin ve Hande Yener oldu. Simge de Ozan Doğulu ile birlikte çıkardığı “Ne zamandır” şarkısından umduğunu bulamayınca hemen yeni şarkıya girişti.

Bu Yazın İnenleri Ve Çıkanları Listesi!Yazın çıkanlarına gelecek olursak, Ben Fero, Ezhel, Zeynep Bastık, Feride Hilal Akın, Reynmen, Norm Ender, Ziynet Sali, Mero ve Merve Özbey diyebiliriz.

Bu Yazın İnenleri Ve Çıkanları Listesi!

Dip Dalgaydı Fırtınaya Dönüştü

Rap müziğinin yıldızları Ezhel, Ben Fero, Anıl Piyancı, Şehinşah, Norm Ender, Khonkar, Mero ve Şanışer bu yaz rap müziği zirveye taşıdılar. İlk kez rap müzik pop müziğin önüne bu kadar açık bir farkla geçti.Bu Yazın İnenleri Ve Çıkanları Listesi!Listelerde pop müzikte bu yaz sadece Merve Özbey, Demet Akalın, Ziynet Sali, Ufuk Beydemir, Ersay Üner, Aleyna Tilki gibi şarkıcılar rapçilerle mücadele edebildi. (Bakınız Spotify, ITunes listeleri)

oduller-reklam-banner
● Gri Ekran
Başlıklar

İlginizi Çekebilir