Ana Sayfa » Müzik » Bülent Ersoy’un Emaneti Şimdi Onun Sesinde!..

Bülent Ersoy’un Emaneti Şimdi Onun Sesinde!..

oduller-reklam-banner

Türk müziğinin divası Bülent Ersoy’un yıllar önce seslendirdiği ve arabesk müziğinin en büyük eserlerinden biri olan “Üzdünüz Beni Yıllar” şarkısı Deniz Gençay’ın sesinde yeniden can buldu.

Sözü ve müziği Selahattin Cesur imzalı olan şarkı 1980’li yılların en önemli eserleri arasında yer aldı.
an şarkının aranjorlügünü Doğan Akpençe, klip yönetmenliğini Alper Babayağmur üstlendi.

Afrin harekatının en hareketli günlerinde sınır bölgesindeki Mehmetçiği ziyarete giden DENİZ GENÇAY “ÜZDÜNÜZ BENİ YILLAR klibinin bir bölümünü Reyhanlı’da, bir bölümü de Hatay da bir butik otelde çekti.  Klibin bazı sahnelerinde Türk sinemasının unutulmaz filmi KİBAR FEYZO’nun çekildiği mekanlar kullanıldı.

Yayınlandığı günden itibaren özellikle sosyal medyada büyük bir ilgi gören ÜZDÜNÜZ BENİ YILLAR’a gelen olumlu tepkiler, sanatçı DENİZ GENCAY’ı oldukça heyecanlandırdı ve mutlu etti ve şu sözlerle duygularını dile getirdi;

“Yıllardır bu büyük eseri kimse okumadı ve kliplendirmedi. Gençlere bu şarkıları aktarmak bizim en büyük görevimiz. Bülent Ersoy’un şarkısı olarak bilinen bu şarkıyı okumak cesaret işiydi. 23 yıllı aşkın müzik, sahne tecrübemle bu cesareti gösterdim ve yıllar sonra şarkıyı müzikseverlerle buluşturdum. Doğru yoldayız ve bu bilinçle yolumuza devam edeceğiz…”

Deniz Gençay – Üzdünüz Beni Yıllar

oduller-reklam-banner
Başlıklar

İlginizi Çekebilir