Ana Sayfa » Müzik » Burak Kut: ‘Kendi Hayatımı Anlatan Film Yapacağım..’

Burak Kut: ‘Kendi Hayatımı Anlatan Film Yapacağım..’

oduller-reklam-banner

Burak Kut, Radyo D’de Sarı Şeker Sema’nın konuğu oldu!
Burak Kut, uzun bir aradan sonra ilk kez bir radyo programına konuk oldu. Radyo D’de Sarı Şeker Sema’ya konuk olan Burak Kut yayına telefonla katılan dinleyicisinin anlattığı anılar sayesinde kariyerinin ilk yıllarına gitti. Gençlere şöhretin bir meslek olmadığını ve şöhret taşımanın çok zor olduğunu anlattı.

25. YILA ÖZEL PROJELER
2019 Yılının müzik kariyerinde 25. yılı olduğunu söyleyen Burak Kut özel projelerle sevenlerinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Farklı tarzlarda şarkılarını sevenler için farklı maxi singlelar çıkarmayı düşündüğünü anlatan sanatçı, bu mini albümleri hareketli, akustik, senfonik gibi başlıklar altında toplayacağını ve şu sıralar şarkı seçimleriyle uğraştığını belirtti. Ayrıca kendi şarkılarından oluşan tek kişilik bir müzikal projesi olduğunu anlatan Burak Kut bir de kendi hayatını anlatan bir film projesi olduğunu müjdeledi.

 

Burak Kut: ‘Kendi Hayatımı Anlatan Film Yapacağım..’

‘ARAYI AÇMAYACAĞIM’
Burak Kut, dinleyicilerin mesajlarla yoğun ilgi gösterdiği programda “Bundan sonra daha sık sevenlerimle buluşmayı düşünüyorum, artık yeni şarkılar için uzun süre beklemeyeceğim. Hoppa, hareketli, kolay ezberlenen tam bir pop şarkısı ama yılbaşından önce harika bir slow şarkı geliyor. Çok sevileceğinden eminim” dedi.

Kaynak: Posta

oduller-reklam-banner
Ezgi
Başlıklar

İlginizi Çekebilir