Ana Sayfa » Müzik » Burhan Bayar MSG Ve Candan Erçetin Yönetimini Eleştirdi

Burhan Bayar MSG Ve Candan Erçetin Yönetimini Eleştirdi

oduller-reklam-banner

Müzik yapımcısı Burhan Bayar, Sözcü.com üzerinde yayınlanan “Candan Erçetin’in başkan seçildiği MSG çalışanları sendikalı oldu” haberinin üzerine Musiki Eseri Sahipleri Grubu Meslek Birliği’ni ve Candan Erçetin yönetimini eleştiren bir açıklamada bulundu.

Burhan Bayar MSG Ve Candan Erçetin Yönetimini Eleştirdi

Burhan Bayar açıklamasına: “Neresinden başlasam bilemiyorum Sn Candan 1-Sendikadan haberin yoktu!! Çalışanları sen sendikalı yapmadın ” sözleriyle başladı. Sözlerine: “2-Başkan olarak sen ve yönetim kurulunun basiretsizliği çalışana bakış açınız yüzünden Çalışanlar İŞ GÜVENLİĞİ için kendileri sizin haberiniz yokken DİSK üyesi oldular. Yalan söyleyebiliyorsunuz demek ki” diyerek devam eden Burhan Bayar Candan Erçetin’i yalan söylemekle suçladı.

Açıklamalarına: “ 3-Kar amacı gütmeyen, PATRON’u olmayan, emekçi eser sahiplerinin kurduğu, kurulduğundan beri çalışanıyla tek bir sorun yaşamayan MSG’ye  “PERSONELİN ÇALIŞMA ŞARTLARINA GÖSTERDİĞİ ÖZENİN BİR GÖSTERGESİ OLARAK SENDİKALI OLMASINI SAĞLADI” Yalan!!! Malum çevrelere algı gönderme.” sözleriyle devam etti.

Burhan Bayar sözlerini : “Mantık olarak her gücü elinde tutan yön krl Kendisini GÜVENSİZ ADALETSİZ gördü Elindeki yetkiye rağmen yapamadığı iyileştirmeleri SENDİKAYA devretti… Baştan aşağı tutarsız iş idaresine işletme mantığına ters bir söylem… Eğitimli, saygın, şöhretli olduğunuzu bunları bilmeyecek kadar akılsız olmadığınızı biliyorum. Herhalde sizin MSG’yi, telif haklarını yok etme misyonunuz var. ” diyerek sonlandırdı.

oduller-reklam-banner
● Misafir

İlginizi Çekebilir