Ana Sayfa » Müzik » Burhan Bayar’dan Arif Sağ’a Ağır Gönderme!..

Burhan Bayar’dan Arif Sağ’a Ağır Gönderme!..

oduller-reklam-banner

Burhan Bayar’dan Arif Sağ’a Ağır Gönderme!..

Türk Halk Müziği sanatçısı Arif Sağ, “arabesk yoksulların duygularını sömürmekten başka bir şey ben de böyle bir dönem ihanet ettim” açıklamasıyla çok dikkat çekti!

İlgili haberi okumak için tıklayınız.

Ünlü müzik yapımcısı Burhan Bayar, Arif Sağ’ın bu sözlerini gündemine aldı ve ağır göndermelerde bulundu.

İşte Burhan Bayar’In Arif Sağ’a yönelik “Sadece Orhan Gencebayı karalamak için bu müziği yapanları HALKA İHANET olarak göstermen senin kişiliğini açıkça gösteriyor” sözleri;

Arif Sağ Hürriyet gazetesinde “ben halkıma ihanet ettim, zamanında arabesk okudum, arabesk müzik topluma zarar veriyor” demiş:)

Arif bey sazın ve sesin hiç bir zaman bu müziğe uygun değildi. Ayrıca insanlar müzikle halkına ihanet edemez müzik konusunda müsterih ol.

Hangi halkından bahsediyorsun bilmiyorum ama eğer alevi halkını kastediyorsan sen halkına belindeki silahı çekemeyip 33 kişinin ölümünü seyrederek SİVAS MADIMAKTA İHANET ETTİN!

Hala emekli maaşı aldığın TBMM’e tek bir önerge bir mücadele vermeyerek SENİ SEÇENLERE İHANET ETTİN!

Neşet Ertaş gibi bir DERYA’yı kıskanarak ona verilen ödüle tepki koyarak alevi bir ozana SANATA İHANET ETTİN!

2008 yılından bu yana yaptığın bilinçli hakaretlerle MESAM’ın kasasını haksız hırsız bestecilikle müzikle alakasız silikleri MESAM’a doldurarak ESER SAHİBİNE, HAKKA İHANET ETTİN!

MESAM seçimi var yaşın gelmiş son viraja. Ağır hastasın sadece Orhan Gencebay’ı karalamak için bu müziği yapanları HALKA İHANET olarak göstermen senin kişiliğini açıkça gösteriyor.

Sn. Arif hocam 17 yaşımdan beri sizi tanırım binlerce albüm çaldık yurt içinde yurt dışında sayısız konserler verdik Sen böyle değildin! Etrafına her daim güçsüz kullanacağın kişileri doldurarak sen kendini bitirdin. Adaletin yok oldu. Etrafına bir bak Sanatına hayat felsefene uyan kaç kadeh arkadaşın var?

Bana kalırsa sen halkına değil ARİF SAĞA İHANET ETTİN.

Bu sözler sonrası Arif Sağ cephesinden bir açıklama gelecek mi merak konusu…

oduller-reklam-banner
Başlıklar

İlginizi Çekebilir