Ana Sayfa » Müzik » Cansu Taşkın’ın Yeni Vücut Ölçülerini Müzikonair Açıklıyor!..

Cansu Taşkın’ın Yeni Vücut Ölçülerini Müzikonair Açıklıyor!..

oduller-reklam-banner

Cansu Taşkın’ın Yeni Vücut Ölçülerini Müzikonair Açıklıyor!..

Manken ve oyuncu Cansu Taşkın dün gece MüzikOnair’da Hüseyin Özdemir ile 15 Dakika Mola programının canlı yayın konuğu oldu.

Hüseyin Özdemir’e samimi açıklamalarda bulunan Taşkın, mankenliğe başlama serüveninden özel hayatına, formuna nasıl koruduğundan güzellik sırlarına kadar birçok soruyu samimiyetle cevapladı.

İşte o röportaj;

Cansu Taşkın hem manken hem oyuncu hem de dj.. Bu serüven nasıl başladı?

Ben 16 yaşında başladım. Şu an 23 yaşındayım. İzmir’de yaşıyordum, ilk orada keşfedildim. 16 yaşında bir güzellik yarışmasında dünya 4.sü oldum.  Sonrasında “Fatmagül’ün Suçu Ne?” dizisinde sekiz bölüm oynadım. 16 yaşından beri haber olmaya başlamıştım ama asıl tanınmam diziyle oldu. Eskiden beri beni tanıyanlar şimdi şaşırıyorlar. Tabi 16 yaş ile 23 yaş arasında fark oluyor. Yüz hatlarım, vücut hatlarım oturdu. İnsanlar o halimi gördükleri için şimdi estetikliyim sanıyorlar. Bunun sebebi işe küçük yaşlarda başlamam oldu.

Cansu Taşkın deyince akıllara ne gelmeli?

İlk olarak mankenlik ve modellikle tanındığım için akıllara manken olduğum geliyor. Bana ‘İnstagram fenomeni’ diyorlar. Bu benim en nefret ettiğim şey. Ben İnstagram’la ünlenmedim. Ben ondan önce de tanınıyordum. Sürekli gazetelere çıkan, defilelerde baş mankenlik yapan biriydim. Son bir yılda İnstagram’da ön plana çıktığım için insanlar orada ünlendiğimi sanıyorlar. Aslında öyle değil.

Miss Model Of The World’e katıldın, mankenlik,oyunculuk ve Dj’lik yapıyorsun. Bundan başka projeler var mı?

Benim baş rolde oynadığım üç tane sinema filmim var. Bir kaç ay önce son oynadığım film sinemalardaydı. Şimdi yeni bir projemiz var. Ben bu mesleğe başladığımdan beri kendime edindiğim bir cümle vardı. “Büyüdükçe küçülmeyi bilmek” diye. Çok zirvede de olsam insanın her zaman büyüdükçe küçülmesini bilmesi gerekir. Hiçbir zaman egolu bir insan olmadım. Mütevazılık ve kalp güzelliği çok önemli benim için.

Bu noktaya gelebileceğini hayal ediyor muydun?

Komşularım, ileride biz senin adını duyacağız, televizyonda göreceğiz derlerdi. Küçükken de hep zayıftım ve uzun boyluydum. Okulda bana hep sırık diyorlardı. Ben de hep gülüyordum. Siz bana hep sırık diyorsunuz ama ben bir gün boyumu avantaja çevireceğim diyordum. Ve öyle de oldu. Bana sırık diyenler, hayranım oldular. Bir insanın dış görünüşüyle yargılamamak gerekiyor. O insanı tanımak gerekiyor. Çünkü kimin ne zaman ne olacağı belli olmuyor. Ön yargılı davrananlar o söyledikleri şeyleri yaşamadan da ölmezlermiş.

Kaburga kemiğini aldırdığın doğru mu?

Senelerdir cevap vermekten sıkıldım. Bu konu haberlere bile çıktı. Öyle bir şey asla yok. Yurt dışında sadece Çin’e gittim. Trükiye’den ve yurt dışından tüm doktorlar bakabilir. Ben hiç ameliyat olmadım.

Beden ölçülerinin 90-58-92 olduğu yazılmış. Doğru mudur?

Beden ölçülerim 90-56-95, boyum da 1.82 cm. 54 kiloyum. Modellik yarışması için Hong Kong Havalimanı’na indiğimde kadın beni metreyle karşıladı. Eğer boyum 1.75 cm’nin altında olsaydım, beni aynı uçakla geri gönderecekti. Orada ölçtüler, boyum 1.82 cm çıktı.

Cansu Taşkın formunu neye borçlu?

Bazen ben de kendime soruyorum bunu. Ben nasıl böyle kalabiliyorum diye. Beni bu şekilde yarattığı için Allah’a her saniye şükrediyorum. Herkesin yediği kadar yemek yiyorum.

Cansu Taşkın bir öğününde neler yer?

Ben çok ağır şeyler yemiyorum.  Sebze yemekleri yiyorum. Ev yemeklerini çok severim. Zaten yemeklerimi evde kendim yapıyorum.

Cristiano Ronaldo sana İnstagram’dan yazmaya devam ediyor mu?

Cristiano Ronaldo’nun bende numarası var. Benim numaramı aldı hep Watsapp’dan yazdı bana. Şu an hayatında biri olduğu ve çocukları da olduğu için benim yazmam doğru olmaz. Bana yaklaşımı güzeldi, güzel şeyler yazdı. Beni davet etti ama ben gitmedim. O bir dünya starı olabilir ama benim oraya gitmem çok yanlış olurdu.

Arda Turan, Emre Mor ve Hacı Sabancı’yla haberlerin çıktı. Nedir bu olayların aslı?

Arda Turan ile haberimi kim çıkardı onu bilmiyorum. Aradan bir yıl geçtikten sonra öyle bir haberin çıkması da saçmaydı. Biz kendisiyle Çeşme’de tanışmıştık. Orada hep beraber voleybol oynamıştık. Orada bir arkadaşlığımız oldu ama onun dışında bir şey olmadı. Sonra “Çeşme’de yakınlaştılar” diye haberler çıktı. Ben de görünce şaşırdım.

Kapanmayı hiç düşündün mü?

Güzel soru. Allah inancı olan biriyim. Dini, doğruyu, yanlışı çok iyi biliyorum.  Kur’an okuyorum, namaz kılıyorum. Tabi her şeyin yeri farklı. Bir insan açık olduğu zaman Allah inancı olmuyor mu? Ben bunu yanlış buluyorum. Herkesin asıl dini kalbindedir. Herkes bunun günah olduğunu söylüyor. Neye göre kime göre bilmiyorum. İnsanlar doğarken de mezara girerken de çıplak oluyor. Kapalılık durumunda kendini teşhir etmediğin sürece kötü olacağını düşünmüyorum. Mesleğim gereği çekimlerde açık giyindiğim de oluyor. Kapanmak içten gelen bir şey. Şu an öyle bir şey hissetmiyorum ama ileride isterim, olabilir.

Hacı Sabancı’yı İnstagram’da takip ediyorsun. Arkadaşlığınız da farklı bir durum var mı?

Hacı’yla senelerdir süren bir arkadaşlığımız var. Aramızda farklı bir durum yok. Hacı Özge (Ulusoy) ile beraberken de biz normal arkadaştık. Hep devam etti bizim onunla dostluğumuz. İlk görüştüğümüzde yemek yedik, tanıştık. Sonra aramızda arkadaşlık oldu. Bir ara hayatında biri vardı beni takipten çıkardı. Siz konusu ben olduğum için kıskançlık olabilir, her şey olabilir anlayışla karşılarım bunu. Şu an takipleşiyoruz ve hiçbir problem yok.

Emre Mor’la hakkında çıkan haberlere açıklık getirir misin?

Ben bir gazeteye röportaj vermiştim. Orada bana böyle böyle dediler. Bana mesaj atmıştı o zaman. Tanışalım, görüşelim diye. Beni Çeşme’ye davet etmişti o zamanlar. Tabi gitmedim. Çünkü benim karakterim gereği ilişki yaşayacağım insanın benden büyük olması gerekli. Ben herkesle anlaşamıyorum. Ben yaşıtlarıma göre çok olgun bir insanım. Emre’nin de yaşı küçük olduğu için olmadı.

Metin Özülkü  dayın mı?

Evet. Doğru.

Kapına bir son model hediye araba gelmiş..

Audi A5 gelmişti ben geri gönderdim. Bu ne ki! Ne teklifler geliyor söylemeyim. Anlatmaya bile değmeyecek teklifler..

Aşk var mı?

Aşk yok. Aşk hep olan bir şey değil. Sevgilim yok. Güzeller niye yalnız derler. Demek ki hayatımıza girenler olmuş ve onlar da hata yaptığı için artık hayatlarımıza alacağımız insanları bir daha aynı hataları yapmamak için çok araştırıyoruz.

Sana göre bir erkek nasıl olmalı? 

Erkekte ego olmayacak. Bir insan kendinden önce karşısındaki insanı düşünmeli. Çünkü ben öyleyim. Bir şey söylerken karşımdaki insan kırılır mı düşünüyorum. Ben çok fazla empati yaparım. Araba kullanırken ışıklarda durduğumda peçete satan amcaları görüyorum. Helal olsun diyorum, adam kaç yaşında elinde bir şey var satıyor yani dilenmiyor. Ben ona o zaman hep yardım ediyorum. Ben de ilişkide empati olması gerektiğine inanıyorum. Saygı ve güven benim için çok önemli.

Esmer mi olmalı, sarışın mı?

Sarışın, esmer fark etmez. Düşünceli olmalı. Benden daha güçlü olmalı. Hayatıma alacağım kişi bendekileri de alıp götürmemeli, benim ondan öğreneceğim şeyler olmalı.

Beğendiğin bir oyuncu var mı?

Türkiye’den Tuba Büyüküstün’ü beğeniyorum. Oyunculuğuna aşığım ve çok güzel bir kadın. Erkek olarak da Kıvanç Tatlıtuğ’un üzerine tanımıyorum. Hem karakteri hem saygılı olmasını beğeniyorum. Bence hak ettikleri yerdeler. Şarkıcı olarak da Tarkan’ı beğeniyorum. Bütün şarkılarını çok severim.

Hangi spor dallarıyla ilgileniyorsun? Tavsiye edeceğin bir spor dalı ve beğendiğin bir sporcu var mı?

Özellikle bir sporcuyu beğenmiyorum. Takip de etmiyorum. Ben bir kadında erkek vücudu gibi kaslı bir vücut sevmiyorum. Kadının vücudu sadece sıkı olmalı. Ben pilates ağırlıklı çalışıyorum ama bu ara fitness yapıyorum. Ben kişilerin vücudu nasıl, hangi bölgesinde yağ var görmeden bir şey söyleyemem. Kilo problemi olan insanlar için şunu söyleyebilirim; sadece sporla olmaz, beslenme de çok önemli. Yediklerine dikkat etmesi, düzenli uyuması gerekiyor. Zayıflamaları açısından, vücuttaki ödemi atmak için bol bol lahana tüketmeleri gerekiyor. Gece yatarken karın bölgesindeki yağları yakmak için, yağsız bir bardak süt içmeleri gerekiyor. Sabah kalktığında limonlu su içmeli ve üç beyaz un, tuz ve şekerden uzak duracak.

DM üzerinden gönderilen mesajları okuyor musun?

Günde en az on binden fazla mesaj geliyor bana İnstagram üzerinden. Snapchat’den de bir o kadar geliyor ve ben yetişemiyorum. Bazen bakıyorum, en üstte olanları görüyorum. Şansa kime denk gelirse.

Son zamanlarda dinlemekten keyif aldığın bir şarkı var mı?

Funda Arar- Aşk olsun dinliyorum. İlyas Yalçıntaş- Yağmur şarkısı ve Ajda Pekkan’ın Yazık Olur şarkısı çok güzel. Yabancılardan Rihanna’yı dinliyorum, Katy Perry dinliyorum.

Radyo dinliyor musun?

Evet arabada dinliyorum. Aklıma gelen ilk radyo, Müzikonair. Genellikle Metro FM, Best FM, İstanbul FM, Number1, Kral..

Müzik Onair’ı önceden takip ediyor muydun?

Tabi ki. Zaten biliyordum. Arkadaşım Sinan Akçıl bana mesaj attı, müzik onair senle röportaj yapmak istiyor diye. Sinan söyleyince böyle bir kontak kurduk.

Yaptığımız ikili yayını nasıl buldun?

Bence gayet iyi. Evinden rahat rahat yayın yapıyorsun. Gayet güzel olmuş, tebrik ederim.

Yakınlarda proje var mı?

Şu anda Dj’lik devam ediyor. İstanbul Etiler’de her hafta çıktığım bir mekan var.

Cansu Taşkın’ın Canlı Yayında MüzikOnair’a Yaptığı Özel Açıklamalar

Gelişmeleri Müzikonair’dan takip edebilirsiniz!..

oduller-reklam-banner
● Selin Bar
Başlıklar

İlginizi Çekebilir