Ana Sayfa » Sosyal » Cem Yılmaz Kariyerine Aşk Molası Mı Verdi?

Cem Yılmaz Kariyerine Aşk Molası Mı Verdi?

oduller-reklam-banner

Uzun bir süre Defne Samyeli ile aşk yaşadıktan sonra Serenay Sarıkaya ile yeni bir aşka yelken açan Cem Yılmaz, şu sıralar işiyle değil, aşk hayatıyla gündeme geliyor. Son filmi Karakomik Filmler 2 ile beklediği randımanı elde edemeyen ünlü komedyen, bu kez aşk hayatıyla konuşulmaya başladı.

18 Ekim’de vizyona giren 2 Arada ve Kaçak isimli Karakomik Filmler serisinin ilk ikisi ilk üç günde 276 bin 86 kişi tarafından izlenmişti. 810 salonda vizyona giren film, Cem Yılmaz’ın en kötü açılış yapan filmi eleştirilerine neden olmuştu. Yılmaz’ın gişede çakılışının; kendini çok tekrar etmesi, espri anlayışının yeni nesle hitap etmemesi, hep aynı oyuncularla çalışması gibi eleştirmenlerin olumsuz yorumlarını almıştı.

Kariyerinin en kötü gişesinin ardından Cem Yılmaz, kendisinden 18 yaş küçük oyuncu sevgilisi Serenay Sarıkaya ile önceki gün ilk kez birlikte röportaj vermişti. ‘Çok neşeliyiz, çok mutluyuz’ imajı veren Cem Yılmaz, sevgilisine ‘Küçücüğüm, her şeyim’ şarkısını söylemişti. Cem Yılmaz uzun bir süre daha iş hayatı ve kariyeri değil, özel hayatıyla gündeme geleceğe benziyor.

oduller-reklam-banner
Ezgi

İlginizi Çekebilir