Ana Sayfa » Müzik » Cem Yılmaz- Serenay Sarıkaya Aşkı PR Çalışması Mı?

Cem Yılmaz- Serenay Sarıkaya Aşkı PR Çalışması Mı?

oduller-reklam-banner

Erol Köse, Cem Yılmaz ve Serenay Sarıkaya aşkını belgeleyen Atina’daki fotoğrafların Cem Yılmaz’ın bir yakını tarafından çekildiğini iddia etti. Ünlü prodüktör Erol Köse, magazin yorumculuğu yaptığı Uçankuş Tv’de Cem Yılmaz ve Serenay Sarıkaya aşkının bir PR çalışması olduğunu öne sürdü.

Cem Yılmaz ve Serenay Sarıkaya aşkı, Uçankuş Tv’nin gönüllü paparazzileri tarafından havaalanında çekilmiş görüntülerin yayınlanmasıyla kesinlik kazanmıştı. Sosyal medyanın gündeminde olan Serenay Sarıkaya ve Cem Yılmaz aşkı Atina’da çekilmiş bazı fotoğrafların yayınlanmasıyla belgelenmişti. Son olarak Serenay Sarıkaya, havaalanında gönüllü muhabirlere yakalanmış ve iddialar üzerine ‘Her şey gördüğünüz gibi’ diyerek iddiaları doğrulamıştı.

Cem Yılmaz- Serenay Sarıkaya Aşkı PR Çalışması Mı?

Reklam Aşkı Mı?

Serenay Sarıkaya ve Cem Yılmaz aşkına bir yorum da Erol Köse’den geldi. Köse, ‘Serenay Sarıkaya, Cem Yılmaz’ın kalemi değil. Cem Yılmaz akaryakıt reklamında oynadı. Son iki filmi tutmadı. Bu bir PR çalışması. O fotoğrafları çeken de Cem Yılmaz’ın yakın arkadaşı’ iddilarını ileri sürdü.

İlgili Haber: Defne Samyeli, Cem Yılmaz Ve Serenay Sarıkaya Hakkında Konuştu

oduller-reklam-banner
Ezgi
Başlıklar

İlginizi Çekebilir