Ana Sayfa » Müzik » Albüm & Single » Ceren Gündoğdu “Sağım Solum Aşk”  Yayında

Ceren Gündoğdu “Sağım Solum Aşk”  Yayında

oduller-reklam-banner

Ceren Gündoğdu, Universal Music Türkiye etiketiyle piyasaya sürdüğü “Sağım Solum Aşk” isimli yeni şarkısı ve klibiyle müzikseverlerin karşısında!

Alternatif müziğin romantik sesi Ceren Gündoğdu, mayıs ayında yayımladığı “Ben Hep Seni Sevdim” parçasıyla YouTube üzerinde bir milyon izlenme barajını geçmeyi başardı.

Ceren Gündoğdu “Sağım Solum Aşk”ı şöyle tanımladı: “Bu şarkı güzel şeylerin ansızın kapıyı çalabileceğine dair olan inancını tazelemek isteyenlerin şarkısı! Bu şarkı güzel hissedenlerin etrafına da güzel hissettireceğini farkında olanların şarkısı!

Söz ve bestesi Ceren Gündoğdu’ya, düzenlemeleri Arel Koray Nalbant’a ait olan şarkının kayıtları İstanbul Babajim Stüdyoları’nda gerçekleştirilirken, mastering’i ise dünyaca ünlü Chris Gehringer tarafından tamamlandı. Video klibinin senaryosu da Ceren’e ait. Bir müzikal filmini andıran bu renkli video klipte bolca dans sahnesi bulunuyor ve klipte sanatçıya, müzikal oyuncusu arkadaşları eşlik ediyor. Yönetmenliğini Onur Cabi’nin üstlendiği video klip Youtube’da yayında!

Ceren Gündoğdu Kimdir?

6 yaşında, kendi deyimiyle ‘yol arkadaşı’ piyanosu ile tanışan ve yazdığı şarkılarla samimi ve romantik bir müzik dilinin izini süren Ceren, 2020 baharında yayınlayacağı, sözü ve müziği kendisine ait şarkılardan oluşan ilk solo albümünün çalışmalarına ve bir Zorlu PSM prodüksiyonu olan “Damdaki Kemancı” müzikalinde “Hodel” karakterini canlandırmaya devam etmektedir.

Ceren Gündoğdu “Sağım Solum Aşk” Şarkı Sözleri:

Kim derdi ki karşıma çıkacak biri
Onu sevmek duaların kabulu gibi
Onu sevmek sevişmekten bile iyi
Kim derdi ki kalbime girecek biri

Kim derdi ki onunla uyuyunca

Dünü unuttum yarın’ı kurdum
Zaman duracak
Onu görünce beni öpünce
Arayıp durdum sonunda buldum
İnsanlar konuşsun, ben onu seçtim
Sağım solum aşk
Önce direndim, geri çekildim

Zaman içinde ona çekildim

Ceren Gündoğdu “Sağım Solum Aşk”  Yayında
oduller-reklam-banner
● Gri Ekran
Başlıklar

İlginizi Çekebilir