Ana Sayfa » Müzik » Ceylan Ertem’den Tuğba Ekinci’ye Sert Eleştiri!..

Ceylan Ertem’den Tuğba Ekinci’ye Sert Eleştiri!..

oduller-reklam-banner

Ünlü şarkıcı Sıla’nın Ahmet Kural’dan şikayetçi olması üzerine Tuğba Ekinci, sosyal medya hesabından, “Küçük çocuk gibi sizin kadar güçlü bir bayana, ses sanatçısına bu şikayeti yakıştıramadım. Her ilişkide oluyor itip kakışmalar. Ahmet ailesine çok hayırlı evlat oldu. Mesleğini tehlikeye atmanın alemi yok. Gerektiğinde erkek gibisiniz. Ahmet benim eski dostum asla büyük hatalar yapacak biri değil. Ayrıca şiddet görmek istemeyen bayanlar şiddet görmez. Saygılar, sevgiler” yorumunu yaparak eleştiri yağmuruna tutulmuştu.

Olayların ardından Habertürk TV’de yayınlanan ve ‘Kadına yönelik şiddet’ konulu ‘Nedir Ne Değildir?’ programına konuk olan Tuğba Ekinci yine olay oldu!

Ekinci’nin programda “Böyle şeylere maruz kalmamak için, bir bayan olarak erkeklerin üstüne çok gitmemek lazım. Türk erkeği sevdiği kadına el kaldırır. Ben ilişkilerin tatlı-sert olmasından yanayım” yorumunda bulunması şarkıcı Ceylan Ertem’i kızdırdı. Ertem, sosyal medya hesabından ”Bu kadın değil” ifadesini kullanarak Ekinci’ye çıkıştı.

Ceylan Ertem’den Tuğba Ekinci’ye Sert Eleştiri!.. Ceylan Ertem’den Tuğba Ekinci’ye Sert Eleştiri!..

 

oduller-reklam-banner
● Misafir
Başlıklar

İlginizi Çekebilir