Ana Sayfa » Keyif » Ciciş Esra’dan Galatasaraylı Garry Açıklaması!..

Ciciş Esra’dan Galatasaraylı Garry Açıklaması!..

oduller-reklam-banner

Ciciş Kardeşler’in Esra’sı magazin haberlerine konu olan Galatasaraylı Yıldız Futbolcu Garry ile fotoğraf çektirmek isterken düştü haberlerine sosyal medyadan tepki gösterdi.

Haberlere göre, Nusret’in mekanında iken Garry ile fotoğraf çektirmek isteyen Ciciş Kardeşler ve arkadaşları Yağmur Aktaş mekanın ışıkları iyi değil diyerek dışarıya çıkmak istediler. Kapının önünde magazin muhabirlerini gören yıldız futbolcu Garry, fotoğraf çektirmekten vazgeçti.

Bu sırada yemekleri yarım bırakıp araçlarına yöneldiler. Ciciş Kardeşler’den Esra aracına giderken dengesini kaybedip düştü.

Tüm bu haberlere istinaden instagram hesabından uzun bir açıklama yapma ihtiyacı hisseden Ciciş Esra Ersoy’un paylaşımı şöyle;

Uçankuşta olay anının tamamının videosunu izleyebilirsiniz sağolsun uçankuş doğruyu çekmiş. Garry yanımızda bile değil. Biz ayrı ayrı çıktık ondan uzakta durim diye arabama doğru hızla ilerlerken yere düştüm izleyin videoyu ve görün işte kanıtlı! ne fotosu bu nasıl bir hayal dünyası nasıl bir uydurma. Hani foto çekilme olsa videoda olurr montajsız koymuşlar sağolsunlar. manyakmıyız bizde gidip bir futbolcuyla foto çekilcez bilkentte okuduğum yılllardan beri futbolcu kusucam artık. Bizim arkadaşlarımız futbolcuların kulup başkanlarının çocuklarıydı genelde.çünkü onlarla aynı ortamda aynı okullarda büyüdük. Gençlerbirliği futbolcuları bilkentli kız tavlamak için bizim okulun içindeki avmye gelirdi sabahtan akşama kadar otururlardı. Hemen hemen hepsi de peşimdeydi ben alışkınım yani bu durumlara burası da istanbul futbolcu işte aynı burdada fb gs bjk vb var delimiyim biz bilkent mezunu kaliteli kızlarız biz gidicezde de bi futbolcuyla foto çekilcez buna sadece gülünür hemde bitarafınla gülersin. Seç seçtiğini dmlerim futbolcu mesajlarıyla dolu hediyeler gönderiyolar tanışmak için ben gitcem evli ingilizceyi bile doğru düzgün konuşamayan bi futbolcuyla foto çekilcem hahahah gül gül öl

Ciciş Esra’dan Galatasaraylı Garry Açıklaması!..

oduller-reklam-banner
Başlıklar

İlginizi Çekeblilr