Ana Sayfa » Müzik » Albüm & Single » Cihan Suyolcu “Yüreğinizdeki Şarkılar”a Dokunacak!..

Cihan Suyolcu “Yüreğinizdeki Şarkılar”a Dokunacak!..

oduller-reklam-banner

2016 yılında “Eksik Elveda” adlı single ile Türk pop müziğine merhaba diyen başarılı isim Cihan Suyolcu, “Yüreğimde Şarkılar” adlı yeni single çalışması ile müzikseverlerin karşısına çıkıyor.

3 Adım Müzik etiketiyle çıkan ve 4 versiyondan oluşan “Yüreğimde Şarkılar”adlı single ile müzik listelerinde hızlıca yükselmeyi başaran Cihan Suyolcu, aynı zamanda söz ve beste yazarı.

“Yüreğimde Şarkılar”ın sözü ve bestesi, Büyük İnsan, Biraz Ayrılık, Efkarlıyım, Zar, Dön, Yan Sen,Bir Öykü, Rüya gibi şarkılarda da adını duyduğumuz Serkan Söylemez imzası taşıyor.Şarkının Akustik ve Remix aranjelerinde Hakan Yeşilkaya ve Erol Temizel ile çalışıldı.

20 nisan 2018’de itunes’da yayınlanmaya başlayan ve 6 saat kadar kısa bir sürede hızlı bir yükseliş yakalayarakitunes Top 200Pop listesinde 1 numara olmayı başaran “Yüreğimde Şarkılar” için, müzik dünyasının önde gelen isimlerimüzik listelerinde zirveyi zorlayacağını söylüyor.

Yönetmenliğini Kadir Saraç’ın üstlendiği, görüntü yönetmenliğini Onur Cabi ‘nin yaptığı “Yüreğimde Şarkılar”ın videoklibi Etiler Le MeridienHotels ‘de ve İstanbul’un gözde caddelerinde 25 kişilik kadro ile yaklaşık 14 saatte tamamlandı. Şarkının video klibi26 Nisan Perşembe günü izleyiciyle buluşuyor.

CİHAN SUYOLCU – YÜREĞİMDE ŞARKILAR

Söz – Müzik : Serkan Söylemez

Radioedit / Akustik vers.Aranjman :Hakan Yeşilkaya

Klasik /Akustik Gitar : Erdem Sökmen

BassGitar : Birkan Şener

Yaylılar : İstanbul Strings

Klarnet : Hasan Dağlar

Perdesiz Gitar / Ud : Uğur Varol

Backvokaller : Serkan Söylemez / Kaan Güzel

Stüdyo : Müziklab

Kayıt – Mix : Murat Yelken

Master : Çağlar Türkmen

E.Temizelvers./RemixAranjman : Erol Temizel

Stüdyo : T – Ekspress

Kayıt / Mix / Master : T – Ekspress / Erol Temizel

Back vokaller : Serkan Söylemez / Kaan Güzel

oduller-reklam-banner
Başlıklar

İlginizi Çekebilir