Ana Sayfa » Müzik » Cumhurbaşkanlığı’ndan MFÖ’ye Ödül

Cumhurbaşkanlığı’ndan MFÖ’ye Ödül

oduller-reklam-banner

MFÖ, Cumhurbaşkanlığı Kültür ve Sanat Büyük Ödülleri’ne “müzik” alanında layık görüldü. MFÖ grubu üyeleri, ödülden onur duyduklarını ifade etti. Grup üyeleri ödül dolayısıyla mutlu olduklarını dile getirdi. Ödül ile ilgili konuşan grup üyelerinden Mazhar Alanson,  “Bu ödülü aldığımız için onur duydum. Hala müziğe devam edip, üretebildiğimiz için mutluyuz. Hakikaten bu tip ödüllerle de nefsimiz okşanıyor.” dedi.

Fuat Güner ise,  “Bize bu ödülü layık gören herkese teşekkür ediyoruz. Aslında bu tür ödülleri almak bir sanatçı için yaşama sevincidir. Bu kadar yıldır uğraştığınız müzikle demek ki halk tarafından bir beğeni elde edilmiş, sizi sevmişler, sizin parçalarınızı benimsemiş, şarkılarınızı konserlerde bütün sözleriyle suratınıza söylüyorlar. Bu tabii bir sanatçı için oldukça mutluluk verici ve de ‘İyi ki bu işi yapıyorum.’ dedirten bir şey. Dolayısıyla Cumhurbaşkanlığı Ödülümüzü de bu çerçevede ele alırsak, aldığımız her ödül bize ilerisi için biraz daha fazla çalışma isteği ve daha fazla devam etme arzusu veriyor. Yaşlarımız ilerlese de büyük bir şevk oluyor. Tabii ki çok mutlu oluyoruz. Ne güzel. Böyle ödülleri, hayatımızın geri kalan kısmında da almaya devam etsek, belki de daha uzun yaşarız.” diye konuştu.

Özkan Uğur ise ödül ile ilgili duygularını şöyle ifade etti;

”Ne güzel, kalıcı doğru, güzel eserler bırakmışız ki bu ödüle layık görülmüşüz. Çok memnun olduk tabii ki. Cumhurbaşkanlığından ödül almak çok önemli bir şey bizim için tabii ki. Grup olarak devamlılığımızı sürdüreceğiz inşallah. Sağlığımız yerinde olduğu müddetçe tabii. O da önemli. Demek ki doğruyu, güzeli hedefleyen eserler bırakmışız. Her zaman kalıcı eserler bırakmak da önemli. Bunun karşılığını görmek de çok güzel bir duygu.”

 

oduller-reklam-banner
Ezgi

İlginizi Çekebilir